هدایای تبلیغاتی

زونکن تبلیغاتی

زونکن-تبلیغاتی

 

 

 

 

 

قطعا شما هم با این وسیله آشنایی دارید و اطلاع دارید که برای دسته بندی مدارک و برگه های قدیمی و جدید در ادارت از زونکن استفاده می‌کنند. زونکن تمامی برگه ها را در خود جای داده و با استفاده از قفلی در درون خود جمع و نگه داری می‌شود. زمانی که افراد می‌خواهند تا برگه جدیدی را به زونکن یا اضافه یا مدرکی را از آن خارج کنند، ابتدا باید قفل زونکن را باز کنند. حال به دلیل استفاده بیش از حد این وسیله، بسیاری از کسب و کارها تصمیم می‌گیرند تا به عنوان هدایای تبلیغاتی از زونکن تبلیغاتی استفاده کنند و به مخاطبین اداری و شرکتی خود هدیه دهند.

زونکن تبلیغاتی

چاپ لوگو بر زونکن

شما می‌توانید برای خاص تر کردن و تبلیغات بهتر در سطح داخلی یا خارجی زونکن سفارش داده شده، لوگو یا آرم کسب و کار و همچنین شماره تماس خود را با انواع چاپ سیلک و یا سایر چاپ ها حک کنید. توصیه می‌شود زونکن تبلیغاتی خود را از مراکز معتبر نظیر ابن سینا سفارش دهید تا از کیفیت خوبی برخوردار باشدو توجه مخاطب را جلب کند. در عین سادگی و اداری بودن این وسیله باید به زیبایی آن هم توجه شود.

قیمت زونکن تبلیغاتی

زونکن های تبلیغاتی دارای قیمت های متفاوتی هستند که به نوع انتخابی شما بستگی دارد. زونکن ها دارای کیفیت های مختلف بوده و علاوه بر آن از نظر اندازه نیز متفاوت هستند که بر میزان قیمت هم بی تاثیر نیستند. شما می‌توانید برای کمتر کردن هزینه خود در سفارش زونکن تبلیغاتی، زونکن های دو قفله سفارش دهید. توصیه می‌شود برای راهنمایی های بیشتر با شمارهها تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *