سالنامه 1403

سررسید رقعی جلد چرم مدل 30808

قیمت اصلی ۱۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۴۱,۹۰۰ تومان است.

سررسید ارزان اروپایی کش دار SN

قیمت اصلی ۱۶۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۴۵,۰۰۰ تومان است.

سررسید اروپایی پالرمو ND33

قیمت اصلی ۱۷۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۴۶,۰۰۰ تومان است.

سررسید جلد نرم رقعی مدل 30804

قیمت اصلی ۱۶۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۴۸,۵۰۰ تومان است.

سررسید اروپایی لاکچری مدل 30904

قیمت اصلی ۱۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۵۲,۹۰۰ تومان است.

سررسید اروپایی جلد چرم مدل 30919

قیمت اصلی ۱۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۵۲,۹۰۰ تومان است.

سررسید اروپایی جلد برجسته مدل 30903

قیمت اصلی ۱۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۵۴,۰۰۰ تومان است.

سررسید اروپایی جلد چرم گرانیتی مدل 30918

قیمت اصلی ۱۸۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۵۶,۲۰۰ تومان است.

سررسید چرم وزیری پوست ماری مدل 30726

قیمت اصلی ۱۸۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۶۵,۵۰۰ تومان است.

سررسید حافظ برجسته کد 30601

قیمت اصلی ۲۴۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۰۸,۰۰۰ تومان است.

سالنامه 1403

سالنامه 1403 یا سررسید 1403 یکی از هدایا تبلیغاتی محبوب بین شرکت ها و مشاغل آزاد است.
این هدیه می‌تواند به صورت مقرون به صرفه و انعطاف پذیری برای چاپ و نشان دادن برند به مشتریان مورد استفاده قرار بگیرد.
سررسید یا سالنامه بر اساس چندین پارامتر مختلف مانند سایز، نوع صحافی، جنس جلد و محتوای صفحه تقسیم بندی می‌شوند.
سالنامه 1403

لیست قیمت نمونه سررسید 1403

چاپ سررسید 1403

چاپ سالنامه 1403، یک راهکار جدید و خلاقانه برای تولید کنندگان، مدیران و سایر شرکت‌هاست که می‌تواند به کسب و کار شما رونقی بیشتر ببخشد. آیا شما تمایل دارید با جلب توجه مشتریان، به کسب و کار خود رونقی بیشتر ببخشید؟

یکی از عوامل مهم در تضمین موفقیت یک کسب و کار، جذب مخاطبان و مشتریان است. با داشتن مخاطب خاص خود، می‌توانید انتظار فروش بالاتری داشته باشید.

در حال حاضر، راهکارهای متنوعی برای تبلیغات و جذب مشتری وجود دارد و چاپ سالنامه 1403 یکی از روش‌های موفقیت‌آمیز در این زمینه به حساب می‌آید.

سررسید 1403 و خرید انواع سالنامه 1403

اهمیت خرید و چاپ سالنامه

اهمیت خرید و چاپ سالنامه برای سال 1403

در صورتی که به تازگی وارد بازار کار شده‌اید، اولین قدم برای معرفی خود و شغلتان به دیگران، استفاده از چاپ سالنامه است. چاپ سررسید یکی از بهترین روش‌های بازاریابی است که می‌تواند به شما کمک کند تا بهتر به مخاطبان خود معرفی شوید.

سررسید، طرفداران زیادی دارد زیرا با ثبت و یادداشت قرارهای کاری مهم، لوگو و نام شما بارها به چشم آنها خواهد خورد. وقتی شما سررسید را به صورت هدیه به دوستان، همکاران و مشتریان خود اهدا می‌کنید، در واقع یک فرصت برای آشنایی آنها با برند و محصولات شما ایجاد می‌شود.

شما تا به حال به این فکر کرده‌اید که سررسید چیست و به چه دردی می‌خورد؟

بسیاری از افراد شاید تا به حال از سررسید و سالنامه استفاده نکرده باشند، اما دلیل اصلی آن، عدم آگاهی از مزایای این ابزار کاربردی است. در این مقاله، ما قصد داریم تمام آنچه را که باید درباره مزایای سررسید بدانید، برایتان شرح دهیم. پس اطمینان حاصل کنید که پس از خواندن این مطالب، شما نیز یکی از طرفداران سررسید خواهید شد.

سررسید در واقع یک نوع دفترچه یادداشت با تاریخ است. بسیاری از فروشگاه‌ها، مانند ابن سینا، در زمینه چاپ سررسید و سالنامه فعالیت می‌کنند و بسیاری از موسسات و ادارات نیز برای تبلیغات برند خود از آن استفاده می‌کنند. به نظر می‌رسد از گذشته تا به امروز، بسیاری از شرکت‌های معتبر سررسید دلخواه خود را چاپ کرده‌اند. در کل، سررسید و سالنامه در دسته هدایای تبلیغاتی قرار می‌گیرند و بسیار کاربردی هستند.

چرا باید سررسید چاپ کنیم؟

استفاده از سررسید چاپ شده می‌تواند به عنوان یک ابزار تبلیغاتی بسیار موثر برای شرکت‌ها و سازمان‌ها محسوب شود. در ابتدای هر سال، شرکت‌ها معمولاً یک سررسید به عنوان هدیه تبلیغاتی به مشتریان خود اهدا می‌کنند.

استفاده از سررسید چاپ شده به شما این امکان را می‌دهد که هر زمان که از آن استفاده می‌کنید، به برند مرتبط با آن یادآوری شوید. همچنین، می‌توانید در آن همه رویدادهای مهم زندگی خود را یادداشت کنید. یادداشت کردن کارهای روزانه به شما کمک می‌کند تا همیشه آن‌ها را به یاد داشته باشید.

در عصر رقابت شدید کسب و کارها، استفاده از تبلیغات خلاقانه، راهی برای برجسته شدن و جلب توجه مشتریان است. چاپ سررسید چاپ شده می‌تواند به شما کمک کند تا با یک تیر دو نشان بزنید؛ از یک سو، برند خود را تقویت کنید و از سوی دیگر، به کارکنان خود یادآوری کنید که در کنار وظایف روزمره‌شان، اهداف آینده سازمان را نیز در نظر داشته باشند.

از آنجایی که می‌توانید نام برند خود را بر روی جلد سررسید چاپ کنید، استفاده از آن بسیار آسان می‌شود. هربار که از سررسید استفاده می‌کنید، نام برند به طور ناخودآگاه در ذهن شما و دیگران به خاطر می‌ماند.

انواع سررسید یا سالنامه و سایز دقیق

در بازار موجود انواع مختلفی از سالنامه 1403 وجود دارد که هر کدام دارای سایز و ابعاد خاصی هستند. در ادامه به بررسی انواع مختلف سررسید و سایزهای دقیق آن‌ها می‌پردازیم:

1. سالنامه جیبی: این نوع سررسید ابعاد 10×14.5 را دارد و برای افرادی مناسب است که نیاز دارند سررسید خود را همیشه به همراه داشته باشند.

2. سالنامه خشتی: سالنامه 1403 خشتی به صورت مربعی طراحی شده و ابعاد آن شامل 19×19، 17×17 و 16×16 است.

3. سالنامه اروپایی: این نوع سررسید ابعاد 10×14 تا 12×21 را دارد و به دلیل طراحی خاص خود، محبوبیت خاصی در بین مخاطبان خود دارد.

4. سالنامه پالتویی: سالنامه 1403 پالتویی دارای ابعاد 11.5×17 و 12×22 است و بیشتر برای بانوان مناسب است.

5. سالنامه وزیری: سالنامه 1403 وزیری با ابعاد 16.5×23، محبوب‌ترین سررسید برای دفاتر و محیط‌هایی است که نیاز به حجم زیادی از نوشتار دارند.

6. سالنامه رقعی: سالنامه 1403 رقعی دارای ابعاد 14×21 است و به دلیل سبک وزن بودن و قیمت مقرون به صرفه، مورد توجه قرار می‌گیرد.

7. سالنامه رحلی: سالنامه رحلی دارای ابعاد 21×28 است و بیشتر برای مدیران و محیط‌های مدیریتی با سایز و قیمت بالا مناسب است.

توصیه می‌شود قبل از خرید سررسید، با دقت سایز و نوع مورد نظر خود را انتخاب کنید تا نیازهای شما را بهتر برآورده کند.  

سررسیدی برای 1403

انواع جلد سررسید

جلد سررسید 1403 فاکتور مهمی در تعیین قیمت و زیبایی سررسید است. چند نوع از جلد هایی که برای سررسید ها به کار می رود:

  • چرم مصنوعی
  • ترمو
  • جیر
  • چرم طبیعی
  • گالینور (پلاستیکی)
انواع سالنامه بر اساس ثبت تاریخ
  • روز شمار(سررسید یک روزه): در هر صفحه یک روز قرار دارد و برای یادداشت های زیاد مناسب است.
  • دو روز شمار(سررسید دو روزه) : سررسید 1403 مقرون به صرفه از لحاظ قیمت و در هر صفحه دو روز دارد، جای یادداشت کمتر.سررسید جمعه جدا: در این نوع سررسید ها حتی جمعه ها در یک صفحه مجزا قرار دارند و مخاطب می تواند یادداشت های بیشتری در روز جمعه داشته باشد.

قیمت سررسید 1403

قیمت سررسید 1403 برای تبلیغات بسیار مهم است، قیمت پایین سررسید یکی از دلایل مهم برای تبلیغات مجموعه شما می باشد. سررسید 1403 در انواع مختلفی تولید و عرضه می شود ، شما می‌توانید با توجه به بودجه برای سفارش سررسید بهترین انتخاب را داشته باشید. خلاقیت و سلیقه در طراحی را با ما تجربه کنید ،سررسید 1403 می‌تواند بهترین هدیه‌ برای تبلیغات و برند سازی شرکت شما باشد.

توضیح کوتاه در مورد سالنامه 1403

سررسید 1403 یا سالنامه کتابی است چاپ‌شده که در مورد رویدادهای اتفاق‌افتاده در یک سال اطلاعاتی می‌دهد. سررسید ها می توانند موضوعاتی به طور مثال سیاسی، اجتماعی و یا اقتصادی را برای ما نمایان کنند. سررسید ها می‌توانند فهرستی از مناسبت های یک سال را به ما نشان دهند. سررسید 1403 و یا سالنامه از ترکیب جمله های سال و نامه تشکیل شده است سررسید ها برای نوشتن کار های شخصی یک فرد است به همین دلیل برای افراد کاملا شخصی می باشد.

قیمت سررسید وزیری

قیمت سررسید های وزیری در مجموعه ابن سینا بسیار پایین می باشد زیرا این نوع سررسید ها توسط کادر مجرب و ماهر این مجموعه صحافی و تولید می شوند و شما می توانید با پایین ترین قیمت سررسید وزیری را تهیه کنید، صحافی دوختی یکی از بهترین جلد ها برای تبلیغات می باشند زیرا این نوع جلد ها در برابر ضربه بسیار مقاوم می باشند.

خلاصه و چکیده مطالب

اامروزه از سررسید و سالنامه استفاده های زیادی می شود از همین رو خیلی از فروشگاه ها، سازمان، موسسات و … آن را به عنوان هدایای تبلیغاتی به مشتریان و کارکنان خود هدیه می دهند. شما می توانید هر سبک و اندازه ای که خواستید به فروشگاه ابن سینا سفارش دهید تا در کوتاه ترین زمان ممکن برایتان آماده کند.

توجه داشته باشید که کیفیت سالنامه و سررسید بسیار حائز اهمیت بوده چرا که قرار است یک سال همراه شما باشد. بنابراین کیفیت را قربانی قیمت نکنید. البته که قیمت سررسید و سالنامه در فروشگاه ابن سینا آنقدر مناسب است که قطعا تعجب خواهید کرد. امیدواریم مطالب برایتان مفید بوده باشد از اینکه تا انتها همراه ما بوده اید سپاسگزاریم

سررسید عمودی 1403

سالنامه تبلیغاتی 1403

تولید کننده بزرگ سررسید تبلیغاتی 1403 و واردکننده سالنامه وارداتی نمایندگی فروش در تمام شهر ها 

سررسید تبلیغاتی 1403 یکی از  هدایای تبلیغاتی ابن سینا با 2000 مدل و تنوع

این مجموعه با داشتن بیش از 50 سال تجربه در فروش هدایای تبلیغاتی و ده ها نمایندگی در سراسر ایران سررسید 1403 را پایین ترین قیمت به فروش می رساند.

داخلی سررسید 1403

جهت دانلود کاتالوگ جامع بیش از 2000 هدایای تبلیغاتی  1403 با شماره 09158003545 تماس بگیرید.

برای دانلود طرح وکتور سالنامه 1403 روی لینک مستقیم زیر کلیک کرده و فایل خود را دانلود کنید. در صورت نیاز به طرح های دیگر سررسید های 1403 می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید تمامی طرح ها به صورت رایگان عرضه می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *