هدایای تبلیغاتی

پاکت دکمه دار تبلیغاتی

پاکت-دکمه-دار-تبلیغاتی

پاکت دکمه‌ دار تبلیغاتی

پاکت دکمه دار تبلیغاتی یکی از پرطرفدارترین و مقرون به صرفه ترین هدایای تبلیغاتی در سال 1401 بشمار رفته که برای حفاظت از اسناد و مدارک و برگه ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. اغلب برای دسته بندی و نظم دادن به مدارک، پاکت دکمه دار پلاستیکی در سایز و ابعاد متفاوت موجود است. در اکثر موارد مشاهده می‌کنید که بسیاری از صاحبین مشاغل از این پاکت ها به عنوان هدایای تبلیغاتی برند خود استفاده کرده و لوگوی محصول خود را بر بدنه آن چاپ و به مخاطبین ارائه می‌دهند.

هدایای تبلیغاتی پاکت دکمه دار

چاپ روی پاکت دکمه دار

پاکت های دکمه دار نسبت به سایر هدایای تبلیغاتی بسیار ارزان بوده و این موضوع یکی از مهمترین دلایلی است که میان صاحبین کسب و کارها طرفداران زیادی دارد. چاپ بر روی پوشه یا پاکت دکمه دار با استفاده از چاپ طلاکوب یا چاپ سیلک وچاپ تامپو, بوده که هر یک دارای هزینه ای متفاوت می‌باشد.

خرید پاکت دکمه دار ارزان

پاکت دکمه دار بهترین و ارزان ترین  محصول برای تبلیغ یک برند بشماررفته که باید حتما نام کسب و کار روی این محصول حک شود. طیف مشتریان برای این محصول از هدایای تبلیغاتی بسیار وسیع بوده و از مشاغل کوچک تا کسب و کار های حرفه ای و حتی ادارات دولتی برای جابجایی مدارک از این محصول بهره می‌برند. سفارش دهنده های هدایای تبلیغاتی از نوع پاکت دکمه دار، باید سایز مورد نیاز خود برای عرضه پوشه دکمه دار را انتخاب نماید تا در مراحل بعدی عملیات چاپ برند نیز اجرا شود.

سایر محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *