پاوربانک تبلیغاتی

پاوربانک تبلیغاتی یک وسیله الکترونیکی برای ذخیره انرژی الکتریکی در خود است تا در مواقعی که دسترسی به برق شهر وجود ندارد و یا برق قطع میباشد، اقدام به شارژ وسایل کم مصرفی مانند موبایل و تبلت و  ام پی تری پلیر کرد.

امروزه پاوربانکها وسیله ای مهم و  پر مصرف و ضروری بشمار میروند و البته قیمت آنها آنقدر مناسب است که هر شخصی ترقیب میشود در کنار وسایل الکترونیکی خود یکی از آنها را نیز داشته باشد. تمام این عوامل باغث شده اند که پاوربانک به عنوان یکی از کاربردی ترین و بهترین هدایای تبلیغاتی توسط شرکت ها و سازمان ها انتخاب گردد. در انتخاب پاور بانک مهمترین نکته باتری آن است. باتری قلب پاور بانک است.

امروزه باتری های لیتیوم یون و لیتیوم پلیمر برای اغلب پاوربانک تبلیغاتی استفاده میشوند و برخی نیز مجهز به سلولهای خورشیدی هستند یعنی هم از نور خورشید و هم برق شهر برای شارژ این باتری ها میتوان استفاده کرد. سعی کنید پاور بانکی را مد نظر قرار دهید که باتری های آن چند سلولی باشد و ترجیحا از نوع لیتیوم پلیمر باشند.

ممکن است قیمت آن کمی بالاتر باشد ولی خوب عمر میکنند. از نکات مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که پاور بانک ارزان نباشد! پاور بانک ارزان احتمالا دارای باتری های دسته دوم بازیافت شده است که علاوه بر اینکه خوی و درست و حسابی برای شما کار نمیکند، احتمال انفجار آن هنگام شارز گرفتن از برق شهر نیز وجود دارد.

خرید پاوربانک تبلیغاتی

شما می توانید یک پاوربانک تبلیغاتی از  فروشگاه معتبر بگیرید حتی اگر ارزان هم باشد این اطمینان وجود دارد که بخاطر ظرفیت کمتر باتری ها است و نه معیوب بودن آن. پاور بانکها عمر بینهایت ندارند و بعد از حدود 300 تا 1000 بار پر و خالی شدن عمرشان تمام میشود. بهتر است از  پاور بانکهای با ظرفیت بیشتر از  5000 میلی آمپر ساعت استفاده کنید زیرا عمر بیشتری دارند.

برای اینکار ابتدا مشخص کنید که چه تعداد وسیله الکترونیکی را میخواهید با پاوربانک شارژ کنید مثلا اگر یک گوشی تلفن هوشمند و یک تبلت داشته باشید که مجموعا در حدود 4000 میلی آمپر جریان برق برای شارژ مصرف میکند. در این حالت میتوانید  از یک پاور بانک 10000 میلی آمپر ساعت استفاده کنید و میتوانید 2  بار هر دو  وسیله را بطور همزمان شارژ کنید. برای شارژ کردن هر وسیله به تنهایی 3 تا 4 بار میتوانید از پاوربانک تبلیغاتی استفاده کنید.

یک پاوربانک تبلیغاتی خوب پاور بانکی است که نیاز شما را برآورده کند، خیلی گران نباشد، کیفیت مواد و ساخت خوبی داشته باشد و  پورت های خروجی مناسب را داشته باشد. برای انتخاب پاور بانک خوب به نکات زیر توجه کنید:

  • ظرفیت پاوربانک

  • برند و اعتبار تولید کننده

  • قیمت پاور بانک

  • گارانتی که بهتر است حتما داشته باشد

  • نوع باتری و تعداد سلول باتری پاوربانک تبلیغاتی

  • تعداد پورت یو اس بی و  میکرو یو اس بی که پیشنهاد میشود 1 عدد یو اس بی و  1 عدد پورت میکرو یو اس بی داشته باشد

  • مدارمیکرو کنترولر مصرف که باید مجهز به سیستم ضد اضافه بار خروجی و اضافه شارز نیز باشد

  • راندمان اسمی دستگاه که برای شرایط عادی باید حداقل 80% و برای شرایط گرم و مرطوب 90% باشد.

 

پاور بانک 10000mAh مدل PB11

قیمت اصلی ۴۴۴,۶۷۵ تومان بود.قیمت فعلی ۴۱۲,۹۱۳ تومان است.

پاور بانک 5000mAh مدل مدل PB5005

قیمت اصلی ۵۱۹,۷۵۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۵۰,۴۵۰ تومان است.

پاور بانک 5000 mAh مدل KP-53

قیمت اصلی ۵۱۹,۷۵۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۵۰,۴۵۰ تومان است.

شارژر وایرلس KP مدل C20

قیمت اصلی ۷۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵۷۰,۰۰۰ تومان است.

شارژر بی سیم کانفلون مدل Q05 اورجینال

قیمت اصلی ۷۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۶۵۰,۰۰۰ تومان است.

پاور بانک 10000mAh مدل HT-10

قیمت اصلی ۹۰۰,۹۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸۳۲,۷۵۵ تومان است.

پاور بانک 10000mAh مدل KP-16

قیمت اصلی ۹۴۷,۱۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸۷۰,۸۷۰ تومان است.

پاور بانک 20000mAh مدل KP-25

قیمت اصلی ۱,۰۳۹,۵۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۹۵۸,۶۵۰ تومان است.

پاور بانک 20000mAh مدل KP-27

قیمت اصلی ۱,۰۹۷,۲۵۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۰۰۴,۸۵۰ تومان است.

پاور بانک 20000mAh مدل PD-24

قیمت اصلی ۱,۰۹۷,۲۵۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۰۰۴,۸۵۰ تومان است.

پاور بانک 20000mAh مدل Redmi-PB200LZM

قیمت اصلی ۱,۲۷۰,۵۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۱۵۲,۶۹۰ تومان است.

پاور بانک 8000mAh مدل PB025

قیمت اصلی ۱,۷۳۲,۵۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۵۷۶,۵۷۵ تومان است.

تاثیر هدایای تبلیغاتی بر رونق کسب و کار

در دنیای رقابت کسب و کار های امروزی کاربردی بود و تاثیر گذار بودن تبلیغات اهمیت بسیاری دارد زیرا که تبلیغات موفق و تاثیر گذار سرمایه گذاری و تبلیغات ناموفق فقط هزینه اضافه برای هر کسب و کار میباشد.

فروشگاه هدایای تبلیغاتی ابن سینا با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه هدایای تبلیغاتی همواره در خدمت شما عزیزان میباشد که شما میتوانید با انتخاب کالا خود برند و مشخصات تجاری خود را روی کالا ها چاپ کنید و از تاثیر هدایای تبلیغاتی بر رونق کسب و کار خود بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *