سررسید چرمی

سررسید چرمی یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی سررسید سال ۱۴۰۳ بحساب می آید. این هدیه تبلیغاتی یک سال تمام برای شخص تبلیغ کننده کارایی دارد.

اندازه سررسید وزیری ۲۴*۱۷ هست. همین مدل استاندارد بسیاری از کتب های موجود رایج ترین سررسید های تولید شده همین اندازه میباشد.

بخاطر اندازه بزرگ و استانداردی که دارند می توانند جهت یادداشت های روزانه و امور کاری مورد استفاده قرار بگیرند.

این محصول ۲ نوع چرم و سلفونی تولید خواهد شد. در نوع چرم از ترمو استفاده میشود. صحافی چرم و سلفون در ۲ نوع دوختی و فنری کار می شود.

دوختی بسیار محکم و مقاوم دارد و بیشتر از یکسال مورد استفاده قرارگیرد و جذابیت خاصی دارد.

چرم این نوع محصول از نوع چرم مصنوعی است. سررسید سلفونی ۱۴۰۳ گلاسه سخت کار شده سررسید های وزیری با جلد گلاسه سخت به مراتب ارزان تر از سررسید های وزیری چرم ترمو و چرم مصنوعی هستند.

چاپ چرم ترمو وزیری باید به صورت حک لوگو روی جلد به صورت داغ کوب، یا لیزر شود. با دستگاهای مدرن بروز همه ساله در مراحل تولید همه ادوات را دارا میباشد.

که عبارتند از: چرخ خیاطی صنعتی، دستگاه داغکوب پرس ۲ تن، دستگاه صحافی چسب گرم، دستگاه برش صحافی و دستگاه صحافی چرم.

در مرحله دوخت، دوخت ریز و محکمی را انتخاب می کنیم. قبل از دوخت صحافی چسب گرم با کیفیت مناسب انجام میگردد. بعد از این مرحله دستگاه پرس و خشک کن رو در ادامه کار خواهیم داشت.

 

سررسید چرمی با قابلیت حک لیزر

استفاده از چاپ لیزر در سررسید چرمی نیازمند دستگاه لیزر است که با اشعه و حرارت بالا جلد سررسید را می سوزاند و می توان ظریف ترین طرح ها را (بسته به کیفیت جلد سررسید) چاپ کند.

در این نوع جلد ها بسته به آستر داخلی پارچه چرم رنگ، طرح و حک روی آن متفاوت خواهد بود و این در حالی است که در سررسید های ترمو با سوزاندن جلد سررسید، طرح چاپ شده رنگ تیره تری از جلد سررسید است.

در لیزر پارچه چرم، جلد می تواند سبز باشد اما لیزر آن سفید، زرد یا هر رنگ دیگری بشود تا نمای زیبایی روی سررسید 1403 داشته باشد.

پارچه های چرم عموما از 3 لایه اصلی تولید می شود. لایه ابتدایی که آستر پارچه چرم بوده و باید به گونه ای انتخاب شود که چسبندگی آن بر روی مقوا قابل قبول باشد و استحکام جلد را حفظ کند.

لایه بعد بر روی آستر است که در رنگ های متفاوت است و بعد از حک لیزر این رنگ بر روی سررسید نمایان می شود. اما لایه سوم که رنگ پارچه است ممکن است عاج یا باقت داشته باشد.

البته سررسید هایی که قابلیت چاپ مستقیم روی جلد را دارند عاج ها یا بافت های پارچه سطحی بوده تا بتواند چاپ خوبی را ارائه دهند. البته این موضوع به انواع صحافی سررسیدها نیز بستگی دارد که در مقاله ای مجزا به بیان آن پرداختیم.

 

مزایای سررسید چرم

  • یکی از مزیت های مهم در استفاده از انواع سررسید چرم، ظاهر زیبا و مدرن آنها است. زیبایی که در چرم وجود دارد، همیشه ماندگار بوده و هست و این ویژگی در تمام کالاهای ساخته شده از مواد چرمی مختلف نیز دیده می شود. در سررسید چرمی نیز می توان این جذابیت و زیبایی را احساس کرد.

  • با توجه به تنوع رنگی که در انواع سررسید چرم وجود دارد، می توان آن را با سایر وسایل خود ست کرد. اکثر افراد در محیط های کاری و آموزشی از رنگ های مختلف سررسیدهای چرمی متناسب با رنگ سایر وسایل خود مثل خودکار، کیف و … استفاده می‌کنند.

  • جلد چرمی که در انواع سررسید ها به کار می رود قابلیت تمیز کردن را دارند. در صورتی که رویه این سررسید ها کثیف شود، می‌توان با یک پارچه نم دار و یا ماده مخصوص چرم آن را به راحتی تمیز کرد.

  • با توجه به هماهنگی انواع سررسید چرمی با سایر محصولات و کالاها، از این نوع سررسید در ست های مدیریتی مختلف استفاده می شود. این ست ها اکثر جنبه تبلیغاتی و هدیه نیز دارند. دلیل انتخاب این نوع از سررسید در ست های هدیه اداری، جذابیت آن برای بسیاری از افراد در شرایط و موقعیت های مختلف است.

 

پارچه های چرم عاج دار بدون قابلیت چاپ

عاج های برچسته یکی از انواع پرطفدار سررسید هستند که حس لوکس بودن یک سررسید چرمی را به راحتی انتقال می دهند.

چون از بافت های طبیعی ایده گرفته است می تواند جذابیت بیشتری به مصرف کنندگان انتقال دهد. در کنار تمام زیبایی ها این سررسید به دلیل نداشتن قابلیت چاپ مستقیم بر روی پارچه است که با استفاده از یک پلاک فلزی می توان آن را حل کرد.

 

سررسید چرم با قابلیت آفست

چرم سررسید را می توان در طرح مورد نظر به صورت چهار رنگ بر روی آن چاپ نمود اما کیفیت چاپ بالایی ندارد و در میان سررسید چرمی توانست جایگاه خاصی به خود اختصاص دهد.

سایز سررسید

سررسید چرمی مانند سایر نمونه های سررسید که در ابعاد و اندازه های مختلف ساخته می شوند، محدودیتی در ابعاد و اندازه ندارند.

اندازه هایی که در ساخت تقویم های چرمی به کار می رود، کاملا متغیر و متناسب با نیاز و درخواست کاربران است.

یک سررسید چرمی جیبی را نیز می توان در دسته بندی نمونه های چرم قرار دارد و یک سررسید نفیس با ابعاد بزرگ نیز از سررسید های چرمی به شمار می آید.

مهمترین اصل در اینجا نیاز کاربر و تهیه سررسیدی متناسب با شرایط استفاده مخاطبان است.

کاربردی ترین نمونه های سررسید چرمی دارای ابعاد استاندارد هستند و به راحتی در کیف های مختلف اداری و رسمی جا می شوند.

 

مجموعه ما با تضمین محصول در سراسر کشور همراه خواهد بود و همه ساله مشتریان خود را پاسخگو و هدایت خواهد کرد.

یکی از بهترین هدایای تبلیغات، سررسید ۱۴۰۳ بحساب می آید. این هدیه تبلیغاتی یک سال تمام برای شخص تبلیغ کننده کارایی دارد. برای خرید این هدیه تبلیغاتی به لینک سررسید مراجعه فرمایید.

سررسید ارزان اروپایی کش دار SN

قیمت اصلی ۱۶۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۴۵,۰۰۰ تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *