چاپ هدایای تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی

چاپ خودکار تبلیغاتی

یکی از ارزان ترین هدایای تبلیغاتی خودکار های تبلیغاتی هستند این نوع خودکار ها به دلیل قیمت پایین و مصرف زیاد یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی نیز می باشند. چاپ خودکار تبلیغاتی در مشهد با کم ترین هزینه و سریع ترین زمان ممکن را از ما بخواهید.

 

خرید و چاپ خودکار تبلیغاتی در مشهد 

محصولات تبلیغاتی برای هر بودجه ما می‌دانیم که قیمت خوکار ها برای مشتری مهم است، به همین دلیل است که سخت تلاش می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که قیمت‌های ما متناسب با هر اندازه بودجه باشد. علاوه بر صرفه جویی در پول شما با بهترین ارزش، ما همچنین با انعطاف پذیری که می دانیم مشاغل به آن نیاز دارند در زمان شما صرفه جویی می کنیم. با شرکت خودکار تولید داخل، می‌توانید خودکار و ابزارهای بازاریابی را که به بهترین شکل نشان‌دهنده برند شما هستند، با قیمت‌هایی که ذخیره‌سازی آن را آسان می‌کنند، دریافت کنید.

خودکار های تبلیغاتی پرفروش

سبک های پرفروش ما یک شرط مطمئن هستند. از محبوب‌ترین دسته‌های ما از جمله خودکارهای ژله‌ای، خودکارهای حکاکی شده، جاکلیدی، مجموعه‌های هدیه و موارد دیگر انتخاب کنید.

خودکار تبلیغاتی اقتصادی وی کالر

7,400 تومان
خودکار تبلیغاتی اقتصادی ارزان وی کالر (کنفرانس - همایش ها و نمایشگاهای بین المللی) 💎💎 رکورد پر فروش ترین خودکار اقتصادی در سال 1402 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️مشتریان و همکاران عزیز ما این مورد را به شدت پیشنهاد داده اند و همچنین در نظر سنجی های انجام شده به جهت کیفیت و استایل ضریب 5 ستاره را دریافت کرده است . 📌مدل فشاری با نشانک های فسفری مدل tribs 📌با قابلیت چاپ روی بدنه در دو وجه و گیره 📌 طراحی جدید و فوق العاده لوکس 📌 ساخت بدنه از متریال درجه یک pvc با رنگ بندی ⚡️⚡️ قابلیت چاپ حک لیزر , چاپ تک رنگ 📦 کارتن آکبند 2400 عددی به صورت چیدمان الوان

خودکار تبلیغاتی اقتصادی ارزان گوشواره

8,750 تومان
خودکار تبلیغاتی اقتصادی ارزان جهت (کنفرانس - همایش ها و نمایشگاهای بین المللی) 📌مدل کمر پیچ با دایره های ویرگولی الوان 📌با قابلیت چاپ روی گیره به جهت دیده شدن برند شما به صورت آنی 📌 گیره پهن جهت چاپ آرم و نوشتار 📌 ساخت بدنه از متریال درجه یک pvc ⚡️⚡️ قابلیت چاپ حک لیزر , چاپ تک رنگ 📦 کارتن آکبند به صورت چیدمان الوان

خودکار تبلیغاتی اقتصادی ارزان

6,900 تومان
خودکار تبلیغاتی اقتصادی ارزان جهت (کنفرانس - همایش ها و نمایشگاهای بین المللی) 📌مدل فشاری کمر باریک 📌با قابلیت چاپ روی بدنه در دو وجه 📌 طراحی ساده و کلاسیک 📌 ساخت بدنه از متریال درجه یک pvc با رنگ بندی ⚡️⚡️ قابلیت چاپ حک لیزر , چاپ تک رنگ 📦 کارتن آکبند به صورت چیدمان الوان

خودکار تبلیغاتی اقتصادی ارزان جهت (کنفرانس – همایش ها و نمایشگاهای بین المللی)تک گیره

10,400 تومان
خودکار تبلیغاتی اقتصادی ارزان جهت (کنفرانس - همایش ها و نمایشگاهای بین المللی) 📌مدل فشاری با طراحی led 📌با قابلیت چاپ روی بدنه در دو وجه 📌 طراحی جدید و کلاسیک 📌 ساخت بدنه از متریال درجه یک pvc با رنگ بندی ⚡️⚡️ قابلیت چاپ حک لیزر , چاپ تک رنگ 📦 کارتن آکبند به صورت چیدمان الوان

خودکار تبلیغاتی اقتصادی ارزان جهت (کنفرانس – همایش ها و نمایشگاهای بین المللی)

13,200 تومان
خودکار تبلیغاتی اقتصادی ارزان جهت (کنفرانس - همایش ها و نمایشگاهای بین المللی) 💎💎 رکورد پر فروش ترین خودکار در سال ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️مشتریان و همکاران عزیز ما این مورد را به شدت پیشنهاد داده اند و همچنین در نظر سنجی های انجام شده به جهت کیفیت و استایل ضریب 5 ستاره را دریافت کرده است . 📌مدل فشاری بلک - گیره پهن مدل diplomatic 📌با قابلیت چاپ روی بدنه در دو وجه و گیره 📌با قابلیت چاپ روی گیره به جهت دیده شدن برند شما به صورت آنی 📌 ساخت بدنه از متریال درجه یک pvc با رنگ بندی ⚡️⚡️ قابلیت چاپ حک لیزر , چاپ تک رنگ 📦 کارتن آکبند به صورت چیدمان الوان

چرا لوگوهای مارک دار و اقلام تبلیغاتی را انتخاب کنید؟

محصولات تبلیغاتی بهترین راه برای ایجاد لحظات به یاد ماندنی با مشتریان هستند. با ارائه آن چیز کوچک اضافی، آنها را دوباره و دوباره برگردانید. مهم نیست که چه نوع لوگویی را انتخاب می‌کنید – چه کیف‌های سفارشی، بطری‌های آب، لیوان‌ها، نوت‌بوک‌ها یا خودکارهای شخصی‌شده برای کسب‌وکار ، لمس شخصی شما مطمئناً ارتباط پایداری با مشتریان ایجاد می‌کند.

 

قیمت عمده خودکار تبلیغاتی

وقتی از ابن سینا سفارش می‌دهید، نه تنها بهترین سبک‌ها و قیمت‌ عمده خودکار تبلیغاتی را دریافت می‌کنید، بلکه دهه‌ها تخصص در کمک به کسب‌وکارها برای ساختن برند خود کسب می‌کنید. مشتریان ما می‌دانند که می‌توانند به ما اعتماد کنند تا قلم‌ها و محصولاتی شخصی‌سازی کنیم که شرکت آنها را متمایز کند. چه در مورد محصولی به مشاوره نیاز داشته باشید و چه برای سفارش خود به کمک، تیم مراقبت از مشتری ما شما را تحت پوشش قرار می دهد.

خودکارهای چاپی یا حکاکی شده خود را با لوگو شرکت خودتان چاپ کنید.

اگر می‌خواهید کسب و کار خود را به روشی مؤثر تبلیغ کنید، خودکار های تبلیغاتی سفارشی متناسب با این صورت‌حساب هستند. چه در حال طراحی خودکارهایی با لوگو برای نمایشگاه‌های تجاری یا هدایای اداری با نام تجاری باشید، ابزارهای نوشتاری شخصی‌سازی شده راهی عالی برای لبخند زدن مردم و در عین حال تبلیغ نام تجاری شما هستند.

بهترین خودکار برای  تبلیغات کدام است؟

بهترین خودکار برای تبلیغات و استفاده راحت در دست است و خطوط تیره و خوانایی ایجاد می کند. خودکارهای توپی بیشتر از سایر انواع خودکارها عمر می کنند، به همین دلیل است که من ایده خوبی برای استفاده از آنها در هر زمان ممکن است.

پخش خودکار تبلیغاتی

خودکارهایی با نام را می توان به عنوان هدیه برای تشکر از کارمندان یا مشتریان به خاطر فداکاری آنها. به‌علاوه، هر بار که فردی فهرستی از کارها را می‌نویسد، فرمی را امضا می‌کند یا نامه‌ای را خطاب می‌کند، کسب‌وکار خود را به او یادآوری می‌کنید. ما برای هر نیاز و بودجه ای خودکار های چاپی و حکاکی داریم – ما حتی خودکارهایی از مارک های معروف مانند canco, BikT و.. داریم. انتخاب ما را مرور کنید تا خودکار های تبلیغاتی مناسب خود را بیابید.پ

خرید اینترنتی خودکار تبلیغاتی

در واحد طراحی ما، اضافه کردن موارد شخصی، مانند نام یا لوگوی شما، آسان است. و فراموش نکنید ، کارشناسان ما همیشه در دسترس هستند تا در صورت نیاز به کمک برای ایجاد خودکارهای شخصی خود به شما کمک کنند.

البته. چاپ خودکار با لوگو آسان است – انواع فایل های پذیرفته شده ما عبارتند از .pdf، .ai، jpeg. و png. شما همچنین می توانید طرحی را از ابتدا در واحد طراحی ما طراحی کنید و عناصر سفارشی مانند گرافیک و متن را اضافه کنید.

 

شما می توانید قسمت گیره خودکار های تبلیغاتی را شخصی سازی کنید. اطمینان حاصل کنید که طرح یا اثر هنری شما در حوزه طراحی مشخص شده در واحد طراحی ما باقی می ماند.

 

آره. برای خودکار، ما چندین گزینه رنگی داریم. در کاتالوگ محصولات می توانید با استفاده از فیلتر رنگ خودکار رنگ های خاصی را انتخاب کنید. گزینه های رنگ برای خودکار نیز در صفحات محصول ذکر شده است.

 

گزینه های مختلفی از جمله آلومینیوم، پلاستیک و بامبو موجود است. خودکارهای حکاکی شده ما خودکارهای تجاری عالی را می سازند، در حالی که خودکارهای چاپی ما یک هدیه تبلیغاتی عالی هستند.

 

بهتر است همه چیز را ساده نگه دارید. طرح شما روی گیره چاپ شده است، بنابراین به چشم می آید. برای خودکارهای مارک دار با ظاهر حرفه ای، توصیه می کنیم یک پیام ساده یا لوگو و نام تجاری خود اضافه کنید.

ارزان ترین خودکار  تبلیغاتی کدام است؟

Bic یکی از مقرون به صرفه ترین برندهای خودکار تبلیغاتی است. خودکارهای کریستال آنها به ویژه مقرون به صرفه هستند. شما می توانید 10 خودکار Bic را با قیمت کمتر از  10 هزار تومان دریافت کنید، که برخی از آنها به صورت سفارشی با متن یا آرم چاپ می شوند.

 

 

خودکار تبلیغاتی استیک چیست؟

خودکار تبلیغاتی استیک چوبی نوعی خودکار باریک است که معمولاً پس از خشک شدن جوهر یک بار مصرف می شود. خودکارهای چوبی بسیار مقرون به صرفه هستند، به همین دلیل است که اغلب به صورت عمده برای دفاتر، مدارس، فروشگاه ها، رستوران ها و هر سازمان دیگری که به حجم بالایی از خودکار نیاز دارد سفارش داده می شود.

 

خودکار تبلیغاتی استایلوس چه کاری انجام می دهد؟

اگر روی دستگاه صفحه لمسی تایپ می کنید، می توان از قلم قلم برای بهبود دقت و سرعت استفاده کرد. مردم از قلم ها برای یادداشت برداری، پاسخ به ایمیل ها، نقاشی، بازی، امضای اسناد وب و ارسال در رسانه های اجتماعی استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *