جا یادداشت

اغلب افراد شاغل در فروشگاه ها، کارمندان ادارات، مغازه دارها و غیره جهت نوشتن مطالب ضروری مانند یادداشت آدرس، شماره تلفن یا یادآوری یک قرار کاری در تاریخی معین از یادداشت 10 × 10 بر روی میز کار خود استفاده می کنند.

اگر شما به منظم بودن وسایل مورد نیاز بر روی میز کارتان اهمیت می دهید باید از انواع ست رومیزی اداری استفاده نمایید تا بتوانید انواع نوشت افزار و لواز التحریر مورد نیاز خود را سر و سامان دهید.

جا یادداشت چوب و فلز یک محصول پر کاربرد جهت استفاده بر روی میز است. جا یادداشت جهت قرار گرفتن برگ یادداشت 10 × 10 با طراحی و تعبیه یک فضای کافی جهت دسترسی آسان به یادداشت  تولید شده است.

مدیران و کارمندان در ادارات جهت نوشتن مطالب ضروری که در لحظه اتفاق می افتد و باید جهت یادآوری، آن مطلب را روی کاغذی بنویسند و از کاغذهای یادداشت 10 × 10 سفید یا رنگی استفاده نمایند.

جهت نگهداری این کاغذ از جا یادداشت چوب و فلز استفاده می شود. بر روی میز کار در ادارات و حتی در منازل یکی از ضروری ترین اقلام لوازم التحریر جای کاغذ یادداشت است.

کاغذهای قرار داده شده از چهار طرف به وسیله یک دیواره فلزی توری شکل و شیک محافظت می شود. حتی این امکان  وجود دارد تا بتواند به راحتی مطالب مهم نوشته شده را درون آن به طور موقت بایگانی نمایید.

این محصول از مرغوب ترین مواد اولیه ساخته شده است. به همین دلیل با یک بار تهیه و خرید آن می تواند مدت های زیادی از آن استفاده کنید.

در رنگ بندی متنوع از نظر چوب و فلز به صورت تکی در بازار موجود می باشد و با خرید رنگ دلخواه جا کاغذ یادداشت رومیزی، این محصول پرکاربرد را در کنار دیگر ست هایی همچون جای قلم، جای کارت ویزیت و… قرار دهید.

ویژگی های جا یادداشت چوب و فلز

در ساخت جا یادداشت چوب و فلز جهان نما از مرغوب ترین چوب راش با تراکم بالا، مقاوم در برابر ضربات ناگهانی به عنوان کف کار استفاده شده.

این چوب با ابعادی کمی بزرگتر از توری به کار رفته برش می خورد. با ظرافتی مثال زدنی لبه های کار به وسیله دستگاه های تمام اتوماتیک پرداخت می شود.

در انتها بعد از صیقل دادن کل سطح چوب پوششی از رنگ بر روی آن به دو دلیل پاشیده می شود که در وهله اول جهت هماهنگ شدن رنگ بدنه با محیط اطراف و در وهله دوم جهت ایجاد مقاومت بیشتر نسبت به رطوبت و عوامل محیطی است.

از یک فلز توری شکل با ضخامت بالا، پوشیده شده با رنگ الکترواستاتیک، مقاوم در برابر رطوبت و زنگ زدگی استفاده شده است.

همانطور که در عکس محصول مشاهده می کنید این بدنه توری شکل به وسیله دستگاه های پرس و پانچ، دارای ظاهری شیک و مقاوم در کمال ظرافت ساخته شده است.

از یک طرف دارای زبانه هایی جهت متصل شدن به صفحه چوبی زیرین می باشد که تولیدکننده با کمی چسب مخصوص این توری را به سطح زیرین متصل می کند.

همچنین لبه بالایی این فلز به کار رفته با فاصله ای 1 سانتی متری از لبه کار پانچ نمی شود. که باعث مقاومت بیشتر و جلوگیری از آسیب رسیدن به دست کاربر در زمان استفاده می شود.

یک لبه باز جهت برداشتن راحت تر کاغذ بر روی بدنه فلزی تعبیه شده. که در زمان برش لبه ها کاملاً منحنی شکل می باشد.

سطح زیرین و در کف کار 4 عدد فوم دایره ای شکل جهت ایجاد اصطکاک و جلوگیری از لغزیدن بر روی انواع سطوح صاف کار شده است.

 

مشخصات جای کاغذ یادداشت چوب و فلز

این محصول برای شما امکان نگهداری تا برگ کاغذ یادداشت در ابعاد 10 در 10 را فراهم می کند. شیاری با لبه های گرد بر روی بدنه فلزی جای کاغذ یادداشت جهت دسترسی راحت تر به کاغذ های درون آن تعبیه شده است.

جا یادداشت دارای چوبی با 5 رنگ متنوع و اداری (خود رنگ، قهوه ای کمرنگ، قهوه ای پر رنگ، ونگه و مشکی) که امکان هماهنگ کردن با انواع ست های لوازم التحریر دیگر یا محیط کار را به سادگی فراهم می کند.

جا یادداشت با فلزی توری شکل در دو رنگ بندی مشکی و نقره ای تولید می شود که در کنار چوب به کار رفته هارمونی رنگی زیبایی را ایجاد می کند.

اکثر ست های چوب و فلز در ادارات بر روی میز کارمندان یا مدیران جزو ابزارهایی کاربردی و یک بخش جدایی ناپذیر هستند.

اگر لوازم شما دارای رنگ بندی خاصی می باشد، این امکان وجود دارد تا با تهیه این محصول ست اداری خود را تکمیل تر کنید.

بسته بندی این محصول به صورت مقوایی می باشد که امکان حمل و جا به جایی آن را بدون رسیدن کوچکترین آسیب برای شما فراهم می نماید.

 

جا یادداشت می تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مناسب و مقرون به صرفه برای تبلیغات برند و شرکت شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *