تی شرت

تی شرت یک پوشاک روزمره است که برای همه جنسیت‌ها مناسب است. طراحی تی‌شرت‌ها معمولاً ساده است و شامل یک یا دو بخش است که در بالای بدن قرار می‌گیرد. این پوشاک از جنس پارچه نرم و راحتی ساخته شده است که معمولاً از پنبه استفاده می‌کند.

تی‌شرت‌ ها به عنوان یک پوشاک روزمره در فصول گرم سال بسیار محبوب هستند. آنها می‌توانند به تنهایی یا زیر پیراهن یا کت استفاده شوند و با شلوارهای جین، شلوارهای ورزشی یا شلوارهای کوتاه ترکیب شوند.

تی‌شرت‌ ها معمولاً دارای طرح‌ها، الگوها و نقوش متنوعی هستند که می‌توانند به سلیقه و سبک شخصی شما بپوشند. همچنین، برخی از تی‌شرت‌ها دارای پیام‌ها، نقل قول‌ها، تصاویر یا نمادهای خاصی هستند که می‌توانند نشان دهنده عقاید، سلیقه‌ها یا علاقه‌های شخصی شما باشند.

تی‌شرت‌ها همچنین می‌توانند به عنوان یک هدیه مناسب در تولد، جشن تولد، تیم‌های ورزشی یا رویدادهای خاص دیگر استفاده شوند. شما می‌توانید یک تی‌شرت با طرح یا پیامی منحصر به فرد برای دوستان و خانواده خود طراحی کنید یا از طرح‌ها و الگوهای آماده در بازار استفاده کنید.

تی‌شرت‌ها به عنوان یک پوشاک راحت و شیک برای فعالیت‌های روزانه، گردش، ورزش یا حتی خوابیدن نیز مناسب هستند. آنها از لحاظ طراحی و راحتی بسیار چند منظوره هستند و می‌توانند به راحتی با سایر لباس‌ها و لوازم جورابی هماهنگ شوند.

از آنجایی که تی‌شرت‌ها انعطاف‌پذیری بالایی دارند، افراد می‌توانند در هر فعالیتی آنها را استفاده کنند و از راحتی و آسانی استفاده برخوردار شوند. از این رو، تی‌شرت‌ها به عنوان یکی از پرطرفدارترین و محبوب‌ترین پوشاک‌ها در جامعه مدرن شناخته می‌شوند.

چاپ روی تی شرت

امروزه چاپ تیشرت یکی از روش های بسیار موثر و کارامد در امر تبلیغات می باشد. مجموعه ابن سینا این افتخار را دارد با کسب سالها تجربه و بکارگیری جدیدترین تکنولوژی در امر چاپ به کمک شما بزرگواران بیاید. چاپ روی تی شرت در مجموعه ابن سینا بر روی جنس ها و رنگ های متنوع و شاد و با بالاترین کیفیت انجام می شود.

زمانی که شما با شخصی برخورد می‌کنید، اولین چیز که نظر شما را جلب می‌کند لباس اوست. لباس از جمله کالاهایی است که بسیار زیاد در معرض دید دیگران قرار دارد و یکی از استراتژی های مهم در انتخاب یک کالای تبلیغاتی همین در معرض دید بودن و کاربردی بودن آن کالا است.

خدمات چاپ تیشرت طرح دلخواه برای اشخاص و شرکت ها قابل استفاده است. شرکت ها می توانند برای هر ‏گونه کمپین تبلیغاتی خود سفارش چاپ تیشرت با طرح دلخواه داشته باشند. یا اگر قصد شرکت در یک ‏نمایشگاه را دارند و می خواهند تبلیغات محیطی انجام دهند، باید از خدمات چاپ طرح دلخواه روی تیشرت ‏استفاده کنند.‏

برای ثبت سفارش تی شرت با طرح دلخواه کافیست طرح یا مدل یا نمونه مدنظرتان را برای ما ارسال کنید تا در ‏سایز پیراهن درخواستی شما و به تعدادی که نیاز دارید حتی به شکل فوری چاپ تیشرت سفارشی مورد نیازتان ‏را انجام دهیم.‏

 می‌توانید روی تیشرت لوگو و نام تجاری خود یا شعار تبلیغاتی خود را چاپ کنید و از کارکنان و کارمندان خود بخواهید که همگی به صورت یکدست آن را در همایش ها، کنفرانس ها، نمایشگاه ها و یا جلسات مهم به تن کنند و از این طریق اتحاد و همبستگی کارکنان شرکت خود را نشان دهید.

شما می توانید برای اطلاع از هزینه چاپ عکس روی تیشرت یا هر گونه متن و نوشته و لوگو بر روی لباس ‏مدنظرتان، موارد درخواستی با ما تماس بگیرید.

تیشرت بدون یقه چاپی

قیمت اصلی ۲۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۹۵,۰۰۰ تومان است.

تیشرت تبلیغاتی ارزان

قیمت اصلی ۲۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۹۵,۰۰۰ تومان است.

تی شرت اختصاصی جودون

قیمت اصلی ۲۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۲۵,۰۰۰ تومان است.

چاپ تی شرت جودون

قیمت اصلی ۲۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۳۰,۰۰۰ تومان است.

چاپ تیشرت اختصاصی جودون

قیمت اصلی ۲۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۳۵,۰۰۰ تومان است.

چاپ تی شرت آستین کوتاه

قیمت اصلی ۲۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۳۵,۰۰۰ تومان است.

چاپ تیشرت جودون

قیمت اصلی ۲۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۳۵,۰۰۰ تومان است.

لباس شرکتی چاپ اختصاصی (تی شرت)

قیمت اصلی ۲۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۴۰,۰۰۰ تومان است.

تیشرت تبلیغاتی

قیمت اصلی ۲۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۴۰,۰۰۰ تومان است.

تی شرت تبلیغاتی 1403

قیمت اصلی ۲۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۴۰,۰۰۰ تومان است.

چاپ تی شرت هدیه

قیمت اصلی ۲۶۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۴۰,۰۰۰ تومان است.

چاپ روی تیشرت

قیمت اصلی ۲۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۴۰,۰۰۰ تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *