تندیس

تندیس تبلیغاتی یک تندیس است که به منظور تبلیغ یک محصول، خدمات، رویداد یا برند خاص ساخته می‌شود. این تندیس‌ها معمولاً در مکان‌های عمومی، نمایشگاه‌ها، فروشگاه‌ها یا رویدادهای خاص نصب می‌شوند تا توجه عموم را به خود جلب کنند و اطلاعات مورد نیاز را به مخاطبان ارائه دهند.

یادواره های تبلیغاتی می‌توانند به شکل‌ها و اندازه‌های مختلفی طراحی شوند. آنها ممکن است شامل تصاویر بزرگ، نمادها، لوگوها، متن‌ها و اطلاعات مربوط به محصول یا خدمات مرتبط باشند. هدف اصلی این تندیس‌ها جلب توجه مخاطبان و ایجاد ارتباط با آنها است.

این محصولات معمولاً از مواد مختلفی مانند فلز، پلاستیک، سنگ، چوب و شیشه ساخته می‌شوند. آنها ممکن است به صورت ثابت یا قابل جابجایی باشند و می‌توانند با استفاده از نورپردازی، صدا، حرکت یا تکنولوژی‌های دیجیتالی جذابیت بیشتری داشته باشند.

یادواره های تبلیغاتی به عنوان یک ابزار مهم در صنعت تبلیغات استفاده می‌شوند و می‌توانند تأثیر قابل توجهی بر روی آگاهی و تمایل مخاطبان به خرید یا استفاده از محصول یا خدمات مرتبط داشته باشند.

نماد های تبلیغاتی می‌توانند به عنوان یک ابزار مهم در تبلیغات استفاده شوند و به کمک آن‌ها، برندها و شرکت‌ها می‌توانند بازار خود را گسترش دهند و فروش خود را افزایش دهند.

به علاوه، از آنجا که تأثیر بصری بسیار قوی دارند، می‌توانند به عنوان یک ابزار ارتباطی قدرتمند برای ارتباط با مخاطبان استفاده شوند و از این طریق، ارتباط برند با مشتریان خود را تقویت کنند.

انواع تندیس تبلیغاتی

تندیس های تبلیغاتی به سه دسته کلی حجمی، پلکسی گلاس، کریستال و فلزی تقسیم می شوند که در ادامه هرکدام از آنها را شرح می دهیم.

تندیس های حجمی از سنگین تر از انواع دیگر آنهاست. قیمت این مدل با توجه به نوع فلزی که برای ساخت آنها به کار رفته متفاوت می باشد. شکل ظاهری این تندیس ها به شکل 3 بعدی است و عموما به صورت آدمک است. تندیس ترکیبی جنس این تندیس ها، از پلکسی گلاس می باشد.

در این مدل از فلزهای مسطحی مانند استیل یا برنج برای زیباتر شدن آن استفاده می شود. قیمت این مجموعه مناسب تر از مدل حجمی می باشد.

تندیس پلکسی گلس

این محصول یکی از انواع رایج یادواره ها می باشد که نام گذاری آن با توجه به جنس اصلی بدنه می باشد. این وسیله از نوعی پلی کربنات که به صورت شفاف می باشد،تشکیل شده است.

در دنیای امروز یادواره های پلکسی گلس در موارد بسیاری کاربرد دارند. استفاده از این نوع برای نوشتن متن تقدیر و تجلیل گزینه مناسبی می باشد زیرا قابلیت چاپ فوق العاده ای دارد.

تندیس کریستال

یکی از انواع مهم یادبود تبلیغاتی،تندیس کریستال یا شیشه ای می باشد. قابلیت چاپ بر روی شیشه یا کریستال باعث شده از این نوع برای حکاکی های چهره و تصویر استفاده شود. هم چنین حک متن بر روی این محصولات بسیار زیبا و مناسب است.

کیفیت فوق العاده شیشه و درخشش بالایی که دارد باعث شده نه تنها زیبایی این وسیله،بلکه به عنوان یک اثر خاص و جذاب در ذهن مخاطبان ماندگار شود.

تندیس فلزی

یکی از خاص ترین نمونه ها، نوع فلزی آن می باشد.به همین جهت کارگاه های محدودی آن را تولید می کنند. برای تهیه این نوع از فلزاتی مانند سرب، برنج و راماک استفاده می کنند.

بنابراین پیدا کردن یک شرکت تولیدی که بتواند این محصول را در اختیار شما قرار دهد،کار آسانی نیست.برخلاف هزینه بالایی که دارد، بسیار رایج می باشد و طرفداران زیادی دارد.

یادبود تبلیغاتی

یکی از هدایای تبلیغاتی پرمصرف که در سمینار های مختلف استفاده می شود، یادبود تبلیغاتی می باشد.از این وسیله برای تشکر و قدردانی افراد مختلف مانند کارکنان و کارمندان شرکت استفاده می شود. به علاوه اهدا لوح به برندگان یک مسابقه یا فارغ التحصیلان نیز بسیار رایج می باشد.

شرکت های موفق مختلفی وجود دارند که به جهت کیفیت یا نوآوری آن از طرف شرکت و موسسات مختلف یادبود یا لوح تقدیر دریافت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *