آفتابگیر تبلیغاتی خودرو همانطور که می‌دانید، از مهمترین وسیله و با اهمیت ترین دارایی آقایان خودروی آن ها می‌باشد. شاید تا به حال دیده باشید که آقایان ایرانی برای محافظت از رنگ داشبورد و فضای داخلی ماشین خود در فصل تابستان از آفتابگیر استفاده می‌کنند. آفتابگیر ماشین یکی از پراستفاده ترین وسیله برای مردان است و می‌تواند به عنوان یکی از محبوب ترین هدایای تبلیغاتی برای این دسته از مخاطبین بشمار رود و به عنوان آفتابگیر تبلیغاتی مزایایی دو طرفه داشته باشد.

آفتابگیر تبلیغاتی

ممکن است برای برخی از افراد سوال شود که آفتابگیر تبلیغاتی چه مزایایی در جذب سایر مخاطبین برای کسب و کار ما دارد؟ آفتابگیر تبلیغاتی به عنوان یکی از برترین هدایای تبلیغاتی شمرده می‌شود زیرا این وسیله درست همانند یک تابلوی تبلیغاتی عمل کرده و با داشتن لوگو و آرم کسب و کار شما برای عموم نمایش گذاشته می‌شود و این تبلیغ غملکرد فوق العاده ای برای شما به همراه دارد. اگر شما هم به دنبال هدایای تبلیغاتی هستید که درست مانند یک بیلبورد برای شما عمل کند می‌توانید آفتابگیر خودرو را انتخاب کنید و به مخاطبین آقای خود هدیه دهید. آفتابگیر به دلیل داشتن مزایای زیاد برای محافظت از خودرو سبب شده تا حتما مورد استفاده مخاطب شما قرار گیرد.

آفتابگیر تبلیغاتی چه کاربردی دارد؟

از قدیم تا الان یکی از محبوب ترین وسایل جانبی برای محافظت از خودرو، آفتابگیر ماشین است که می‌تواند به عنوان هدیه تبلیغاتی هوشمندانه مورد استفاده قرار گیرد. شما با استفاده از این وسیله، کسب و کار و شغلتان را به عموم مردم معرفی می‌کنید. هدایای تبلیغاتی گسترده، خواسته یا ناخواسته مخاطب را به سمت خدمات کسب و کار شما جذب کرده و حس وفاداری را میان شما و کاربر رقم می‌زند که مشمول هزینه هنگفت نیست اما در مقابل نتیجه فوق العاده ای در بر دارد.شما می‌توانید تهیه و چاپ لوگو یا طرح ئلخواه خود از برندتان را به هدایای تبلیغاتی ابن سینا مشهد بسپارید.

انواع آفتابگیر تبلیغاتی خودرو

آفتابگیر تبلیغاتی یکی از ابزارهای مهم در تبلیغات خودرو است. این ابزار کارآمد و کاربردی، به شما امکان می‌دهد تا برند خودروی خود را به صورت جذاب و مؤثر به نمایش بگذارید. در این مقاله به بررسی انواع آفتابگیر تبلیغاتی خودرو می‌پردازیم.

1. آفتابگیرهای تبلیغاتی ایستاده:
این نوع آفتابگیرها به صورت عمودی در کنار خودرو قرار می‌گیرند. آفتابگیرهای ایستاده معمولاً در جلوی خودرو قرار می‌گیرند و با استفاده از یک پایه محکم، به زمین نصب می‌شوند. این نوع آفتابگیرها معمولاً از موادی مانند فلز و پلاستیک ساخته می‌شوند و قابلیت قرارگیری بر روی آن‌ها از طریق ویژگی‌های مختلفی مانند جعبه‌های نوری و پانل‌های تبلیغاتی را دارند.

2. آفتابگیرهای تبلیغاتی قابل حمل:
این نوع آفتابگیرها قابلیت حمل و نقل آسان را دارند و می‌توان آن‌ها را به راحتی از یک مکان به مکان دیگر منتقل کرد. آفتابگیرهای قابل حمل معمولاً از موادی مانند پلاستیک ساخته شده‌اند و مجهز به چرخ‌هایی هستند که امکان جابه‌جایی را به شما می‌دهند. همچنین، این نوع آفتابگیرها معمولاً دارای پانل‌های تبلیغاتی هستند که می‌توانید برند خودروی خود را روی آن‌ها نمایش دهید.

3. آفتابگیرهای تبلیغاتی قابل نصب بر روی خودرو:
این نوع آفتابگیرها به خودرو نصب می‌شوند و به شما امکان می‌دهند تا در هنگام حرکت خودرو، برند خود را به نمایش بگذارید. آفتابگیرهای قابل نصب بر روی خودرو معمولاً از موادی مانند وینیل ساخته شده‌اند و می‌توانند به راحتی روی شیشه‌های خودرو نصب شوند. این آفتابگیرها معمولاً دارای طرح‌های تبلیغاتی جذابی هستند و با نور خورشید، برند خودرو را به طور مؤثری به نمایش می‌گذارند.

در نهایت، انتخاب نوع آفتابگیر تبلیغاتی مناسب برای خودروی خود بستگی به نیازها و سلیقه شما دارد. با توجه به اهداف تبلیغاتی خود و مناسب بودن آفتابگیر با برند خودرو، می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. همچنین، در نظر داشته باشید که طراحی و محتوای تبلیغاتی بر روی آفتابگیر نیز بسیار مهم است و باید به طور جذاب و خلاقانه طراحی شود تا توجه مخاطبان را به خود جلب کند.

آفتابگیر بغل درب خودرو تبلیغاتی

قیمت اصلی ۳۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۲,۲۰۰ تومان است.

آفتابگیر تبلیغاتی بغل درب خودرو

قیمت اصلی ۳۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۳,۴۰۰ تومان است.

چاپ آفتابگیر اختصاصی

قیمت اصلی ۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵۹,۰۴۰ تومان است.

چاپ اختصاصی آفتاب گیر خودرو

قیمت اصلی ۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵۹,۰۴۰ تومان است.

آفتابگیر دو چشم تبلیغاتی

قیمت اصلی ۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵۹,۰۴۰ تومان است.

چاپ آفتاب گیر دو چشم تبلیغاتی

قیمت اصلی ۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵۹,۰۴۰ تومان است.

آفتابگیر اختصاصی تبلیغاتی

قیمت اصلی ۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۶۵,۴۰۰ تومان است.

چاپ آفتابگیر تبلیغاتی

قیمت اصلی ۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۶۵,۴۰۰ تومان است.

آفتابگیر تبلیغاتی خودرو

قیمت اصلی ۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۶۹,۰۰۰ تومان است.

آفتابگیر خودرو تبلیغاتی

قیمت اصلی ۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۶۹,۰۰۰ تومان است.

آفتاب گیر تبلیغاتی

قیمت اصلی ۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۶۹,۰۰۰ تومان است.

آفتاب گیر خودرو تبلیغاتی

قیمت اصلی ۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۶۹,۰۰۰ تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *