هدایای تبلیغاتی ارزان

هدایای تبلیغاتی ارزان و زیر قیمت بازار. هدایای مارک دار همیشه محبوب ترین در هر غرفه ای هستند. هدف اصلی در هر رویداد یا نمایشگاهی این است که مردم را به غرفه خود جلب کنید. کالاهای مارک دار در این امر نقش اساسی دارند. راهی عالی برای شروع گفتگو و ترویج خدمات شما. هدایای ارزان زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید، که همه آنها برای خرید با حجم بالا و ارائه مداوم در حالی که مشتریان را به غرفه خود جذب می کنید ایده آل هستند. بسیاری از محصولات ما در اشکال، اندازه ها و رنگ های متنوع هستند که با سلیقه و شغل شما مرتبط باشند یا ابزارهای مارک دار ساده ای که سرگرم کننده و تعاملی هستند. اگر به دنبال ایده های عالی برای هدایای نمایشگاهی هستید، ما طیف بسیار گسترده ای از ایده های نمایشگاه تبلیغاتی داریم. طیف وسیعی از هدایای تبلیغاتی از قلم‌ها، ساعت ها، شکلات‌های مارک دار و ساک های هدیه را شامل می‌شود. اگر انتخاب یک هدیه مارک دار مناسب برای شما دشوار است، لطفاً با تیم فروش مجرب ما تماس بگیرید.

ساک پارچه ای نمایشگاهی

ما تولید کننده هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی چاپ شده و  فروشنده عمده بگ های هدیه هستیم. اگر به دنبال ایده جدیدی برای تبلیغات هستید، بگ های هدیه نیازهای شما را برآورده می کنند.ما ساک های پارچه ای را متناسب با هر سلیقه ای می فروشیم.  ما نگران محیط زیست هستیم و متعهد به حفاظت از محیط اطراف خود هستیم. هدف ما بهره برداری کامل از کاغذ و مقوا است ما برای همه بگ های هدیه نمایشگاهی، بگ هدیه کوچک، جعبه های هدیه لوکس، ساک پارچه ای هدیه ارزان و غیره استفاده می کنیم.

خودکار تبلیغاتی برای نمایشگاه

نمایشگاه ها فرصتی عالی برای تبلیغ برند شما هستند. یکی از ایده های تبلیغاتی ارزان خلاقانه نمایشگاه خودکار تبلیغاتی نمایشگاهی و هدایای تبلیغاتی ارزان هستند. ما تضمین می کنیم که توجه جمعیت و هر نماینده ای را به خود جلب کند، از استقبال مشتریان گرفته تا ارائه خودکار، مداد و دفترچه یادداشت به نمایندگان در کنفرانس ها. هدایایی برای کنفرانس ها و نمایشگاه ها راهی عالی برای برجسته کردن برند شما در بازار و  دریایی از تامین کنندگان. مجموعه گسترده ای از هدایای تبلیغاتی ما برای نمایشگاه ها، از کیف و بادکنک گرفته تا نعناع و شکلات که چشم هر بازدید کننده ای را به خود جلب می کند.

جاسویچی تبلیغاتی ارزان نمایشگاهی

ما متخصص چاپ دیجیتال و تبلیغات هستیم و اکنون می توانیم مجموعه ای بزرگ  از محصولات خود را در یک کاتالوگ سفارشی ساخته شده برای برند شما به نمایش بگذاریم. این کاتالوگ راهی عالی برای مشاهده محصولات تبلیغاتی ما از جاسویچی تبلیغاتی ارزان نمایشگاهی گرفته تا پوشه های کنفرانس و فنجان ها است.کاتالوگ های ما راهی عالی برای یافتن محصولات عالی متناسب با برند شما و منعکس کردن پیام برند شما هستند.

پاکت دکمه دار نمایشگاهی

هدایای تبلیغاتی ارزان نمایشگاهی برای برتری کسب و کار شما نسبت به رقبا در نمایشگاه های تجاری، و سایر رویدادهای صنعتی در تهران و سایر شهر ها عالی است، شما میتوانید با خرید هدایای ارزان مانند ست فولدر دکمه دار و چاپ برند خود روی آن ،خود را با هزاران نفر در نمایشگاه آشنا کنید.

جلد مدارک تبلیغاتی نمایشگاهی

هنگامی که صحبت از کنفرانس ها و نمایشگاه ها می شود، جلد های مدارک راهی عالی برای افزایش آگاهی از برند هستند. جلد مدارک برای هر شخضی بسیار کاربردی می باشد زیرا افراد زیادی از کارت اعتباری اسفتاده میکنند.

لیوان و ماگ های یخی چاپ شده

لیوان های یخی و کریستالی یک ابزار بازاریابی قدرتمند برای ایجاد تبلیغاتی ماندگار برای کسب و کار شما هستند. لیوان‌های تبلیغاتی ارزان که برای پخش در رویدادها و نمایشگاه‌ها یا حتی استفاده در کمپین‌های پستی ایده‌آل هستند. و بیایید صادق باشیم: چه کسی یک فنجان را دوست ندارد؟  لیوان های کریستالی چاپی برای شرکت ها ، هتل‌ها و رستوران‌ها ایده‌آل هستند و حرفه‌ای بودن برند شما را تضمین می‌کنند.

هدایا و ایده های ارزان و اقتصادی جهت نمایشگاههای بین المللی

همین طور که می دانیم همه مراجعه کنندگان و بازدیدکنندگان در هنگام مراجعه به غرفه شما منتظر یک هدیه رایگان هستند،در سالهای اخیر صنعت هدایای تبلیغاتی به شدت پیشرفت داشته و شما می توانید در هنگام برگذاری نمایشگاه های بین الملی – کنفرانسها و همچنین سمینارها این مورد را به وضوح ببینید. حال اگر مدیران و برگذار کنندگان نمایشگاه ها کمی سلیقه به خرج دهند می توانند نسبت به رقبای خود در زمان برگذاری این رویداد بسیار خاص مورد توجه بازدیکنندگان قرار گیرنند . نکته : در هنگام اهدا هدایا اگر به نکته زیر توجه کنید می توانید فالور های واقعی و 100% قطعی برای مجموعه خود فایل و ثبت کنید و این مورد زمانی به وقوع می پیوندد که شما از همکاران کانتر بخواهید که در ازای اهدا هدایای تبلیغاتی از مراجعه کنندگان بخواهند که حتما شماره موبایل خود را ثبت کنند  و همچنین پیچ اینستاگرام شما رو فالو و لایک کنند و بعد در قبال آن بلافاصله هدایا را دریافت کنند . 

با این روش شما توانسته اید مردم را وادار کنید تا در مورد شما در نمایشگاه صحبت کنندو همچنین در فضای سالن و راهرو کاملا دیده شوید و آنها را با یک هدیه نوآورانه یا منحصر به فرد کاملاغافلگیر کرده اید و مطمئن شده اید که از بقیه متمایز هستید.

هم اکنون می توانید جهت دریافت نکات تکمیلی و ترفندهای غرفه داری در نمایشگاه های بین المللی با مشاوران و کارشناسان مجموعه هدایای تبلیغاتی ابن سینا به صورت رایگان در تماس باشید .