هدیه تبلیغاتی ارزان

هدیه تبلیغاتی ارزان و زیر قیمت بازار. هدایای مارک دار همیشه محبوب ترین در هر غرفه ای هستند. هدف اصلی در هر رویداد یا نمایشگاهی این است که مردم را به غرفه خود جلب کنید. کالاهای مارک دار در این امر نقش اساسی دارند. راهی عالی برای شروع گفتگو و ترویج خدمات شما. هدایای ارزان زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید، که همه آنها برای خرید با حجم بالا و ارائه مداوم در حالی که مشتریان را به غرفه خود جذب می کنید ایده آل هستند. بسیاری از محصولات ما در اشکال، اندازه ها و رنگ های متنوع هستند که با سلیقه و شغل شما مرتبط باشند یا ابزارهای مارک دار ساده ای که سرگرم کننده و تعاملی هستند. اگر به دنبال ایده های عالی برای هدایای تبلیغاتی ارزان هستید، ما طیف بسیار گسترده ای از ایده های نمایشگاه تبلیغاتی داریم. طیف وسیعی از هدایای تبلیغاتی از قلم‌ها، ساعت ها، شکلات‌های مارک دار و ساک های هدیه را شامل می‌شود. اگر انتخاب یک هدیه مارک دار مناسب برای شما دشوار است، لطفاً با تیم فروش مجرب ما تماس بگیرید و لیست قیمت هدیه تبلیغاتی ارزان را دریافت کنید.

لطفا ویس راهنما هدیه تبلیغاتی ارزان را گوش کنید.

👇👇👇👇

lazy
lazy

سررسید و سالنامه 1403

سال جدید 1403 به زودی آغاز می‌شود و این زمان مناسبی برای هدیه تبلیغاتی ارزان است تا به بررسی سررسید و سالنامه این سال بپردازیم. سررسید یکی از ابزارهای مالی است که در ایران استفاده می‌شود و نشان‌دهنده تاریخ پایان یک دوره مالی است. همچنین، سالنامه نیز یک دستور کار است که تعیین می‌کند که چگونه سال مالی باید حسابرسی شود.سررسید و سالنامه 1403 یکی از هدیه تبلیغاتی ارزان سال جدید میباشد که میتوانید با چاپ برند تجاری خود یک از هدیه تبلیغاتی ارزان را داشته باشید.

در سال 1403، اهمیت دقیقه‌گیری و دقت در تهیه سررسید و سالنامه بیشتر از هر زمان دیگری است. با توجه به تغییرات مالیاتی و قوانین حسابداری، تهیه و تنظیم این اسناد به صورت صحیح و دقیق از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.به دلیل اینکه سررسید یکی از هدیه تبلیغاتی ارزان و کاربردی میباشد.

تقویم رومیزی 1403

تقویم رومیزی یک ابزار بسیار مفید برای برنامه‌ریزی و مدیریت زمان است. با وجود پیشرفت‌های فناوری، تقویم رومیزی هنوز هم یکی از ابزارهای محبوب برای بسیاری از افراد است. تقویم رومیزی 1403 به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی ارزان محبوب در ایران مورد توجه قرار می‌گیرد.

تقویم رومیزی 1403، به تاریخ شمسی متناظر با سال ۱۴۰۳ و تقویم میلادی متناظر با سال ۲۰۲۴ میلادی می‌پردازد. این تقویم شامل روزهای هفته، ماه‌ها، تعطیلات رسمی و رویدادهای مهم مذهبی و ملی می‌باشد.

استفاده از تقویم رومیزی 1403 می‌تواند به شما کمک کند تا زمان خود را بهبود دهید، رویدادهای مهم را به یاد بیاورید و برنامه‌ریزی دقیق‌تری برای فعالیت‌های روزانه خود داشته باشید.

ساک پارچه ای نمایشگاهی

ما تولید کننده هدیه تبلیغاتی ارزان چاپ شده و  فروشنده عمده بگ های هدیه هستیم. اگر به دنبال ایده جدیدی برای تبلیغات هستید، بگ های هدیه نیازهای شما را برآورده می کنند.ما ساک های پارچه ای را متناسب با هر سلیقه ای می فروشیم.  ما نگران محیط زیست هستیم و متعهد به حفاظت از محیط اطراف خود هستیم. هدف ما بهره برداری کامل از کاغذ و مقوا است ما برای همه بگ های هدیه نمایشگاهی، بگ هدیه کوچک، جعبه های هدیه لوکس، ساک پارچه ای هدیه ارزان و غیره استفاده می کنیم.در تمامی نمایشگاه های بین المللی و سمینار ها نیز استفاده از بگ خرید یک از هدیه تبلیغاتی ارزان میباشد که شما میتوانید به صورت اختصاصی آنها را طراحی کنید.

خودکار تبلیغاتی برای نمایشگاه

نمایشگاه ها فرصتی عالی برای تبلیغ برند شما هستند. یکی از ایده های تبلیغاتی ارزان خلاقانه نمایشگاه خودکار تبلیغاتی نمایشگاهی و هدایای تبلیغاتی ارزان هستند. ما تضمین می کنیم که توجه جمعیت و هر نماینده ای را به خود جلب کند، از استقبال مشتریان گرفته تا ارائه خودکار، مداد و دفترچه یادداشت به نمایندگان در کنفرانس ها. هدایایی برای کنفرانس ها و نمایشگاه ها راهی عالی برای برجسته کردن برند شما در بازار و  دریایی از تامین کنندگان. مجموعه گسترده ای از هدایای تبلیغاتی ما برای نمایشگاه ها، از کیف و بادکنک گرفته تا نعناع و شکلات که چشم هر بازدید کننده ای را به خود جلب می کند.خودکار های پلاستیکی یکی از مناسب ترین هدایای تبلیغاتی ارزان نیز میباشد.

جاسویچی تبلیغاتی ارزان نمایشگاهی

ما متخصص چاپ  و تبلیغات و همچنین فروش هدیه تبلیغاتی ارزان هستیم و اکنون می توانیم مجموعه ای بزرگ  از محصولات خود را در یک کاتالوگ سفارشی ساخته شده برای برند شما به نمایش بگذاریم. این کاتالوگ راهی عالی برای مشاهده محصولات تبلیغاتی ما از جاسویچی تبلیغاتی ارزان نمایشگاهی گرفته تا پوشه های کنفرانس و فنجان ها است.کاتالوگ های ما راهی عالی برای یافتن محصولات عالی متناسب با برند شما و منعکس کردن پیام برند شما هستند.جاسوئیچی های تبلیغاتی به دو صورت آماده به چاپ و اختصاصی میباشد و میتوانید به عنوان یک هدیه تبلیغاتی ارزان و اقتصادی برند و مشخصات خود را چاپ کنید.

پاکت دکمه دار نمایشگاهی

هدیه تبلیغاتی ارزان نمایشگاهی برای برتری کسب و کار شما نسبت به رقبا در نمایشگاه های تجاری، و سایر رویدادهای صنعتی در تهران و سایر شهر ها عالی است، شما میتوانید با خرید هدایای ارزان مانند ست فولدر دکمه دار و چاپ برند خود روی آن ،خود را با هزاران نفر در نمایشگاه آشنا کنید.

جلد مدارک تبلیغاتی نمایشگاهی

جلد مدارک شناسای یکی از هدیه های خلاقانه و هدیه تبلیغاتی ارزان کاربردی میباشد.هنگامی که صحبت از کنفرانس ها و نمایشگاه ها می شود، جلد های مدارک راهی عالی برای افزایش آگاهی از برند هستند. جلد مدارک برای هر شخضی بسیار کاربردی می باشد زیرا افراد زیادی از کارت اعتباری اسفتاده میکنند.

لیوان و ماگ های یخی چاپ شده

لیوان های یخی و کریستالی یک هدیه تبلیغاتی ارزان قدرتمند برای ایجاد تبلیغاتی ماندگار برای کسب و کار شما هستند. لیوان‌های تبلیغاتی ارزان که برای پخش در رویدادها و نمایشگاه‌ها یا حتی استفاده در کمپین‌های پستی ایده‌آل هستند. و بیایید صادق باشیم: چه کسی یک فنجان را دوست ندارد؟  لیوان های کریستالی چاپی برای شرکت ها ، هتل‌ها و رستوران‌ها ایده‌آل هستند و حرفه‌ای بودن برند شما را تضمین می‌کنند.

هولدر و نگه دارنده موبایل

هولدر های موبایل امروزه به دلیل استفاده تمامی افراد از گوشی های هوشمند بسیار مورد نیاز جامعه قرار گرفته و از سوی دیگر یکی از هدیه تبلیغاتی ارزان سال 1403 میباشد.شما میتوانید با استفاده از این هولدر ها و چاپ برند و مشخصات تجاری مجموعه خود یکی هدیه تبلیغاتی خلاقانه و کاربردی داشته باشید.

آفتابگیر خودرو

امروزه یکی از دقدقه های افرادی که با ماشین شخصی تردد میکنند جلوگوری از تابش مستقیم نور خورشید در زمان پارک به داخل خودرو میباشد.استفاده از آفتابگیر خودرو به عنوان هدیه تبلیغاتی ارزان یکی هدیه های خلاقانه میباشد که میتواند با چاپ برند و مشخصات شما به مشتریان گرامی در نمایشگاه ها و یا فروشگاه هدیه شود.

ساعت دیواری تبلیغاتی

اگر به دنبال یک بیلبورد زنده تبلیغاتی در محل مشتری خود هستید ما ساعت دیواری رو به شما پیشنهاد میکنیم.ساعت های دیواری در تیراژ کلی دارای گارانتی میباشد و میتوانید رنگ فریم آن را انتخاب کنید.ساعت دیواری تبلیغاتی به دلیل ماندگار بودن و طول عمر بالا همچنین کاربرد بسیار زیاد یکی از هدیه تبلیغاتی ارزان میباشد.

فلش مموری تبلیغاتی

در حال حاضر تمامی داده ها و اطلاعات به صورت دیجیتالی میباشد و نگه داری و جابه جایی اطلاعات الکترونیکی برای همه امری واجب و ضرورش شده است شما میتوانید با چاپ برند تجاری خود روی فلش های مموری یک از هدیه تبلیغاتی ارزان و کاربردی را به مشتریان خود هدیه کنید.

کیف دسته چک و چند کاره چرمی

افرادی که همیشه با خود چک حمل میکنند و میخواهند علاوه بر چک مواردی مانند کارت اعتباری یا خودکار و یا پول را داشته باشند همواره دغدغه یک کیف همه کاره میباشد. شما میتوانید با تهیه این کیف های چرمی همه کاره هدایای تبلیغاتی ارزان نوآورانه داشته باشید.هدیه تبلیغاتی ارزان میتواند شما را به اهداف تجاری مجموعه تان نزدیک تر کند.

دفترچه تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی ارزان یکی از درخواست های تمامی شرکت های میباشد که شما میتوانید هم به صورت اختصاصی و هم به صورت آماده تهیه و چاپ کنید و یکی از هدایای تبلیغاتی ارزان را داشته باشید.دفترچه های اختصاصی در تیراژ 1000 عدد با جلد دلخواه شما و تعداد برگ مورد نیاز شما به همراه طراحی اختصاصی شما میتواند یکی از هد تبلیغاتی ارزان بسیار خاص و خلاقانه باشد.

lazy

هدیه تبلیغاتی ارزان و اقتصادی جهت نمایشگاههای بین المللی

همین طور که می دانیم همه مراجعه کنندگان و بازدیدکنندگان در هنگام مراجعه به غرفه شما منتظر یک هدیه رایگان هستند،در سالهای اخیر صنعت هدایای تبلیغاتی به شدت پیشرفت داشته و شما می توانید در هنگام برگذاری نمایشگاه های بین الملی – کنفرانسها و همچنین سمینارها این مورد را به وضوح ببینید. حال اگر مدیران و برگذار کنندگان نمایشگاه ها کمی سلیقه به خرج دهند می توانند نسبت به رقبای خود در زمان برگذاری این رویداد بسیار خاص مورد توجه بازدیکنندگان قرار گیرنند . نکته : در هنگام اهدا هدایا اگر به نکته زیر توجه کنید می توانید فالور های واقعی و 100% قطعی برای مجموعه خود فایل و ثبت کنید و این مورد زمانی به وقوع می پیوندد که شما از همکاران کانتر بخواهید که در ازای هدیه تبلیغاتی ارزان از مراجعه کنندگان بخواهند که حتما شماره موبایل خود را ثبت کنند  و همچنین پیچ اینستاگرام شما رو فالو و لایک کنند و بعد در قبال آن بلافاصله هدایا را دریافت کنند . انتخاب هدیه تبلیغاتی ارزان یکی از مهم ترین اعپهداف هر سازمان و مجموعه ای جهت برند سازی و تبلیغات میباشد.

هدیه تبلیغاتی ارزان یکی از دغدغه های تمامی اصنفاف میباشد که باید علاوه بر اقتصادی بودن تبلیغات موثری نیز باشد.بهترین هدیه تبلیغاتی ارزان در بالا برای شما لیست شده که شامل 40 قلم از هدیه تبلیغاتی ارزان و اقتصادی سال جدید میباشد.

با این روش شما توانسته اید مردم را را کنجکاو کنید تا در مورد شما در نمایشگاه صحبت کنند و همچنین در فضای سالن و راهرو کاملا دیده شوید و آنها را با یکی از هدایای تبلیغاتی ارزان یا منحصر به فرد کاملاغافلگیر کرده اید و مطمئن شده اید که از بقیه متمایز هستید.

هم اکنون می توانید جهت دریافت نکات تکمیلی و ترفندهای غرفه داری در نمایشگاه های بین المللی با مشاوران و کارشناسان مجموعه هدیه تبلیغاتی ابن سینا به صورت رایگان در تماس باشید .

lazy