تقویم رومیزی 1403

تقویم رومیزی 1403، یک نوع تقویم است که بر روی سطح یک میز یا سطح کاری قرار می‌گیرد و به عنوان یک ابزار برنامه‌ ریزی و یادآوری برای افراد در محل کار یا منزل استفاده می‌شود. این تقویم‌ها معمولاً ابعاد بزرگتری دارند تا بتوانند به‌صورت واضح تاریخ‌ها، ماه‌ها و رویدادها را نشان دهند.

ویژگی‌های تقویم رومیزی 1403 عبارتند از:

 1. ابعاد بزرگ: تقویم رومیزی به دلیل ابعاد بزرگتر خود، بر روی میز یا سطح کاری به‌خوبی قابل مشاهده است.

 2. تاریخ‌های ماهیانه یا هفتگی: این تقویم‌ها معمولاً تاریخ‌ های ماهیانه یا هفتگی را به‌صورت جزئی و دقیق نشان می‌دهند.

 3. فضای نوشتاری: بیشتر تقویم‌ های رومیزی دارای فضاهای نوشتاری برای یادداشت‌های روزانه، وظایف، یا اطلاعات مهم هستند.

 4. طراحی زیبا و جلب‌کننده: برخی از این تقویم‌ها با طراحی‌های زیبا و جلب‌کننده از جمله تصاویر، الگوها یا رنگ‌های جذاب به چشم می‌خورند.

 5. مقاومت و دوام: از مواد مقاوم برای ساخت این تقویم‌ها استفاده می‌شود تا دوام و استحکام آنها تضمین شود.

تقویم رومیزی 1403 به عنوان یک ابزار کمکی برای مرتب‌سازی زمان و برنامه‌ریزی فعالیت‌ها در محیط‌های کاری یا خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تقویم‌ ها به افراد کمک می‌کنند تا توانایی مدیریت زمان خود را بهبود بخشند و به‌طور موثرتر واقعیات زندگی را مدیریت کنند.

 

اهمیت سفارش تقویم رومیزی 1403

اگر برای شما هم مهم است که مشتریان یا خودتان جلسات و تاریخ مهم روزهای سال را به خاطر داشته باشند اهمیت سفارش سررسید رومیزی 1403 بیشتر می شود.

شما می توانید با هدیه دادن این محصول شرکت و کسب و کار خود را به راحتی با صرف هزینه ارزان با توجه به بازدهی خوب به دیگران معرفی کنید.

با این روش مطمئن باشید برندتان حداقل تا 1 سال در معرض دید مخاطبین شماست. این نوع تبلیغات به افزایش فروش شما بسیار کمک می کند.

 

چاپ تقویم رومیزی 1403

شما در هر حرفه ای که درحال فعالیت باشید مانند: هنر و سرگرمی، آموزش، ساخت ساز، بیمه و مهندسی، کارخانه های صنعتی، املاک و مسکن و … چاپ سررسید رومیزی 1403 بسیار کاربردی است.

درحقیق می توان اینگونه عنوان کرد یکی از ارزان ترین و کم هزینه ترین نوع تبلیغات استفاده از این کالا است که برای شما هر 24 ساعت و 365 روز سال تبلیغ می کند.

چاپ تقویم رومیزی 1403 در انواع سایز و نوع جنس است که شما می توانید متناسب با کسب کار خود آن را انتخاب کنید.

تقویم های رومیزی یکی از بهترین نوع کالا برای هدایای تبلیغاتی به شمار می رود که می توان به عنوان هدایای عید نوروز انتخاب کرد؛ بسیار ارزان و پرکاربرد.

این تقویم های رومیزی در 5 نوع جنس محصول زیر تولید می شود:

 • رومیزی با جنس پایه  کاغذی

 • رومیزی با جنس پایه  چوبی

 • رومیزی جنس پایه پلاستیک

 • رومیزی با جنس پایه شیشه ای

 • رومیزی یادداشت دارچ

 

     تقویم رومیزی کاغذی

یکی از معروف ترین و پراستفاده ترین نوع این کالا جنس پایه کاغذی می باشد که هم زیبایی بسیاری دارد هم اینکه ارزان و قیمت مناسب است و می توانید برای تبلیغات برندتان روی آن حساب ويژه ای باز کنید. این تقویم کاغذی رومیزی با پایه با رنگ های زیر تولید می شود:

 • سفید

 • مشکی

 • قرمز

 • سبز

 • سرمه ای

 • طرح چوب

برای زیبایی هرچه بیشتر این کالا از فنر همرنگ با محصول استفاده شده است. این تقویم دارای 13 برگ 2رو یا 26 صفحه است که امکان چاپ اختصاصی شما را روی تمامی صفحات دارد که این بهترین فضا و فرصت برای معرفی تمامی محصولات شما می باشد.

 

  تقویم رومیزی چوبی

تقویم رومیزی 1403 چوبی همنطور که از نامش مشخص است ساخته شده از جنس چوب و MDF می باشد که جز تقویم های رومیزی خاص و لاکچری می باشد.

با توجه به جنس این کالا معمولا از قیمت بیشتری نسبت به نوع کاغذی می باشد بنابر این در انتخاب آن دقت کافی داشته باشید.

ويژگی این نوع جنس به دلیل زیبایی زیاد خواهان بیشتری دارد و مخاطب پس از دریافت این هدیه تبلیغاتی قطعا آن را نزد خود نگه می دارد.

 

  چاپ تقویم رومیزی چگونه است؟

به دلیل جنس پایه چوب این کالا نمی توان از کلیشه و طلاکوب استفاده کرد البته شما میتوانید از نوع چاپ لیزر یا چاپ سیلک استفاده کنید اما باز هم چاپ سیلک رو پیشنهاد می کنیم چراکه در حک لیزر کمی پایه دچار سوختگی می شود که خیلی خوب نیست.

 

  تقویم رومیزی پلاستیکی PVC

تقویم رومیزی پلاستیکی نیز یکی از انواع این محصول می باشد که بسیار جذاب است و از دسته تقویم های رومیزی لاکچری به شمار می رود.

این محصول با پایه پلاستیکی و PVC بسیار مقاوم است و به این زودی ها خراب یا آسیب نمی بیند.

برای خرید تقویم های رومیزی های پلاستیکی تردید نداشته باشید چرا که تبلیغ و چاپ روی آن بازخورد بسیار خوبی خواهد داشت.

 

  چاپ تقویم رومیزی شیشه ای چگونه است؟

چاپ تقویم رومیزی شیشه ای برخلاف نوع پلاستیکی و چوبی بهترین راه استفاده از حک لیزر می باشد که روی شیشه بسیار جذاب و ماندگار است. شما می توانید از چاپ سیلک اسکرین هم استفاده کنید اما ممکن است پس از مدتی پاک شود.

 

  تقویم رومیزی یادداشت دار

تقویم رومیزی یادداشت دار همانطور که نامش مشخص است از یادداشت کاغذی در صحافی و تولید آن استفاده شده است که معمولا برای این کالا از جنس پایه چوبی، شیشه ای و پلاستیکی استفاده شده است.

این محصول بسیار مناسب برای افرادی است که بسیار نیاز دارند در طول روز یادداشت برداری کنند و اقدامات روزمره خود را بنویسند.

این تقویم های یادداشت دار کاملا مناسب برای هدیه و گیفت های تبلیغاتی شیک و جذای استفاده می شود.

 

 جنس تقویم رومیزی از چیست؟

جنس این وسیله از برگه های عموما از کاغذ گلاسه 170 گرم استفاده می شود و دلیل اینکه از کاغذ با وزن بالا در صحافی استفاده نمی شود این است که در هنگام ورق زدن متداوم برگه ها به مرور زمان شکسته و آسیب می بینند درنتیجه همیشه استفاده از کاغذ ضخیم برای تولید مناسب نیست.

نوع پایه از مقوای محکم و معروف کاغذ کرجی (جلد گالینگور ) استفاده می شود که بسیار مقاوم و مناسب برای هر نوع چاپ به جز چاپ افست ( سیلک یا طلاکوب ) است. از بارزترین مزایای گالینگور می شود به بافت خوب و عمر طولانی محصول اشاره کرد.

نوع فنر به کار رفته از فنر دوبل فلزی مطابق با رنگ طرح استفاده می شود که یکی از جذاب ترین نوع فنر برای صحافی به شمار می رود.

 

 نوع صحافی تقویم رومیزی

ار این بخش از تولید و صحافی تقویم رومیزی 1403 درکنار پایه توسط ترتیب کن به ترتیب و پشت هم قرار می گیرد. سپس به وسیله دتگاه پانچ اتوماتیک تنطیم و پانچ می شود.

در پایان نوبت به فنر روی کار است که می تواند به حالت سیمی فلزی یا پلاستیکی باشد که معمولا برای استفاده در این محصولات از فنر دوبل فلزی که زیبایی بیشتری دارد استفاده می شود.

 

 تقویم رومیزی ارزان

یکی از راه هایی که ما به تقویم تقویم رومیزی ارزان برسیم و قیمت آن را کم کنیم این است که قسمت فنر کمتر کار شود چراکه قیمت فنر به اندازه و میزان Cm که در کار استفاده و محاسبه می شود.

در نتیجه هرچه مقدار فنر استفاده شده در این محصول کمتر باشد قیمت تمام شده نیز ارزان تر می شود که البته این بسته به نظر مشتری و خلاقیت طراح نیز دارد که یکی از روش های جذاب و کاربردی استفاده از فنرهای 2 تکه است.

 

 قیمت تقویم رومیزی

قیمت تقویم رومیزی 1403 بستگی به تعداد، و نوع جنس مصرفی و نوع جنس تقویم دارد.

در نوع تقویم های رومیزی عمومی قیمت ثابت است و با اضافه شدن طلاکوب یا نقره کوب مازاد هزینه چاپ و کلیشه را می پردازید. که البته با ثبت سفارش تقویم عمومی با تعداد بالا کمی جای تخفیف خواهید داشت.

اما در تقویم رومیزی اختصاصی باید نسبت به متریال استفاده شده دقت کنید چرا که به دلیل ثبت سفارش با تعداد بالا اضافه یا کم شدن حتی 20 گرم کاغذ می تواند روی قیمت کلی تاثیر زیادی داشته باشد.

برای رسیدن به قیمت مناسب تقویم رومیزی 1403 کمی خلاقیت داشته باشید کافی است به طور مثال می توانید به جای استفاده از پایه جلد گالینگوری از پایه سلفونی یا حتی جلد نرم بهره ببرید.

 

 تقویم رومیزی 1403 اداری

تقویم رومیزی 1403 اداری معمولا با توجه به خرید در تعداد بالا از نوع ساده و کاغذی استفاده می شود. همچنین امکان صدور پیش فاکتور مالیاتی و ارزش افزوده برای شرکت ها و ادارات دولتی فراهم می باشد.

این نوع تقویم های اداری و رومیزی قابلیت سفارش از 50 عدد به بالا را دارا می باشد. البته برخی شرکت ها به تقویم های زیر دستی یا یادداشت دار نیز تقویم رومیزی می گویند.

 

 تقویم رومیزی 1403 تبلیغاتی

استفاده از تقویم رومیزی 1403 تبلیغاتی برای تبلیغ و معرفی کسب و کار شما از بهترین و مناسب ترین نوع هدایای تبلیغاتی و برندینگ شما است.

شما می توانید با چاپ این کالا قبل از شروع سال جدید محصولات و برند خود را به مخاطبان و علاقه مندان خود معرفی کنید و فروش خود را افزایش دهید.

این نکته را همواره توجه داشته باشید که هزینه کردن برای کار های تبلیغاتی، هزینه بیخود و اضافی نیست این کار سبب می شود شرکت و برند شما تا حداقل 1 سال در معرض دید مستقیم افراد قرار بگیرد و آنها با کسب و کار و محصولات شما آشنا شوند.

 

 تقویم رومیزی 1403 تبلیغاتی چه مزیتی برای شرکت ها دارد؟

از آنجایی که افراد این تقویم رومیزی 1403 تبلیغاتی را روی میز کاری خود می گذارند، بنابراین نام و برند شما که از قبل چاپ شده همواره و به شکل مداوم در جلوی چشم آن ها قرارد دارد و شاید این اتفاق حتی در طول روز چندین بار تکرار شود که این عامل سبب ماندگاری برندتان در ذهن افراد می شود.

از طرف دیگر ممکن افرادی دیگر نیز با مشاهده این کالا با نام و برند شما آشنا شوند که همین موضوع باعث می شود این فراد نیز کسب کار شما را بشناسند و به خرید محصولات شما ترقیب شوند و همین موضوع است که سبب رونق کسب کار و افزایش فروش خواهد شد.

لیست قیمت تقویم رومیزی 1403

تقویم رومیزی ارزان هدیه

قیمت اصلی ۳۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۶,۲۵۰ تومان است.

تقویم رومیزی ارزان 1403

قیمت اصلی ۳۸,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۸,۴۰۰ تومان است.

تقویم رومیزی ارزان تبلیغاتی

قیمت اصلی ۳۸,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۸,۴۰۰ تومان است.

تقویم رومیزی گل مدل 31117

قیمت اصلی ۵۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۸,۵۰۰ تومان است.

تقویم رومیزی اسپات 1403

قیمت اصلی ۵۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۸,۰۰۰ تومان است.

تقویم رومیزی لاکچری LUX

قیمت اصلی ۱۷۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۲۵,۰۰۰ تومان است.

تقویم زیر دستی تبلتی مدل 31002

قیمت اصلی ۱۷۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۲۷,۵۰۰ تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *