هدایای تبلیغاتی مشهد
Layer 24
هدایای تبلیغاتی مشهد

درباره ما

✔ مجموعه تبلیغاتی ابن سینا با کلکسیونی بیش از 8000 مدل هدایای تبلیغاتی روز دنیا به عنوان تکمیل ترین و مجهزترین شرکت در زمینه چاپ و تولید سررسید (سالنامه) ، تقویم رومیزی و هدایای تبلیغاتی همواره کوشیده است تا با قدمت بیش از نیم قرن(تأسیس 1342) خود محصولاتی با کیفیت بسیار بالا و همچنین با قیمتی مناسب را برای همراهان همیشگی اش جهت برگزاری هر چه بهتر نمایشگاههای بین المللی، کنفرانسها و سمینارها ارائه دهد و کارنامه درخشانی را با حضور متخصصین مجرب به جا بگذارد.

✔مجمـوعه تبلیغاتی ابـن سینا جهت سهولت و دسترسی مشتريان خود با توجه به گستردگی بسیار بالای هدایا ، اقـدام به طـراحی و راه انـدازی وب سایت www.maxchap.ir به عنوان مرجعی برای واردات، تولید و فروش انواع هدایای تبلیغاتی در سطح گسترده نموده تا بتوانیم خواسته مشتریان و مدیران گرامی را با بهترین و مناسب ترین قیمت در اختیار آنها قرار دهیم .

✔مجمـوعه تبلیغاتی ابـن سینا همچنین جهت دسترسی تولید کنندگان ، مشتریان و اصناف گرامی در شهرستانها با توجه طول مسافت و تنوع بالای هدایا ، اقدام به اعطای شعبه و نمایندگی فروش فعال در 25 استان  نموده است.

✔مجموعه تبلیغاتی ابن سینا از چندین بخش قوی تشکیل شده ، طراحی سررسید و هدایای تبلیـغاتی ، فروش اینترنتی هدایا ، واحد تولید ، حسابداری و انبار که با داشتن پرسنل مجرب، پاسخگو و مسئولیت پذیر مفتخر است بتواند کلیه نیازهـای چاپی مشتـریان و همکاران گـرامی خود را در کوتاهتـرین زمـان ممکن به صورت فوری و با مناسب ترین قیمت در مجهزترین مرکز هدایای تبلیغاتی کشور برطرف نماید.          

✔مجموعه تبلیغاتی ابن سینا در زمینه توزیع و پخش هدایای تبلیغاتی ویژه شامل : ساعت دیواری ، پاور بانک ، فلش مموری ، اسپیکر ، کتب نفیس ، ماگ ، ست های مدیریتی لوکس ، ساعت های هوشمند و هزاران مدل هدایای دیگر از تجربه و تخصص بالایی برخوردار است، همچنین در زمینه طـراحـی و چـاپ تقـویم رومیـزی و سررسیـد اختـصاصی توانستـه محصـولات با کیفیت تولیـد و به بازار عرضـه کند، بدین ترتیب رضـایت مشتـریان عزیز باعـث شـد تا هـر سـاله با افـزایش تیراژ تولید به این کار ادامـه دهیـم و بتـوانیم رضایتمنـدی شما عـزیـزان را بیشتـر جـلـب کنیـم.

✔همچنین تعهد این مجموعه در سال اخیر بیش از پیش بوده و توانسته با ارائه کاغذهای دارای گواهینامه بین المللی FSC نقش سزایی را در حفظ محیط زیست ایفا کند.

✔مجموعه ابن سینا توانسته است  با ارائه بالاترین استاندارد بین المللی و خدمات پس از فروش و همچنین با در نظر گرفتن سود کمتر، تعدادی از بازرگانان کشور های خارجی را با توجه به قیمت های رقابتی به سمت خود سوق دهد.

✔در پایان این کاتالوگ شامل 96 گروه کالای تبلیغاتی با 8000 مدل تنوع روز دنیا می باشد و به عنوان ویترین دائمی این مجموعه طراحی شده است . 

elman
logo x Copy